معرفی دانشگاه دالاس Dalhousie University با سایت آکادمیک

دانشگاه دالاس Dalhousie University

معرفی دانشگاه دالاس Dalhousie University با سایت آکادمیک

دانشگاه دالاس دانشگاه تحقیقاتی آتلانتیک کانادا و پیشرو توسعه ی فکری، اجتماعی و اقتصادی منطقه است. این دانشگاه در مرکز هالیفاکس، نوا اسکوشیا با پردیس کشاورزی در ترورو (Truro) واقع شده است، دانشگاه دالاس حقیقتا دانشگاه ملی و بین المللی است. بیش از نیمی از ۱۹٫۰۰۰ دانشجوی آن از خارج از استان و ۲۲ درصد دیگر از کشورهای سراسر دنیا هستند. ۶۰۰۰ نفر از اساتید و کارمندان، جامعه ای پرتحرک و هدفمند را پرورش می دهند و بیش از ۲۰۰ سال از تعالی دانشگاهی را جشن می گیرند. دانشگاه دالاس افتخار دارد که ۹۱ دانشمند رودز را در بین فارغ التحصیلان خود به شمار می آورد.

دانشجویان و اساتید دالاس در آموزش و اکتشافات در ۱۳ دانشکده مشغول هستند، خواه در کلاس درس یا از طریق بیش از ۱۵۶ میلیون دلار در تحقیقات اجرایی که هر ساله با بیمارستان ها، صنعت، دولت ها، آژانس های غیر انتفاعی و دانشگاه های سراسر دنیا صورت می گیرد.

دانشگاه دالاس رهبر بین المللی در تحقیقات و آموزش اقیانوسیه را دارد و دارای ۶۰ کسری تحقیقاتی کانادا است. موسسات مرتبط شامل موسسه اوشن فرانتیر (Ocean frontier)، مرکز ترمیم مغز، انیستیتوی سیاست گذاری و مدیریت عمومی مک ایکن (Mac Eachen)، تنها موسسه کانادا برای تجزیه تحلیل بزرگترین داده ها است. دانشکده کشاورزی تنها دانشکده در آتلانتیک کانادا است و تحصیلاتی را در تجارت بین المللی غذا، علم زیست کره و علوم گیاهی ارائه می دهد.

اگرچه این دانشگاه برای تدریس و آموزش متعصب است، برای سطوح بالای تحقیقات یا فداکاری خدمات بومی، ملی و بین المللی لازم متعهد است، جوامع دال در تلاش خود برای ایجاد تاثیر ماندگار بر دنیا متحد است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۳٫۶۱۵

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۳٫۶۷۶

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۵۶۲

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۷۹۲

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۵۸۳-۷٫۸۶۶ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۷٫۰۴۸-۸٫۳۳۱ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۶۶۱-۱۹٫۱۳۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۸٫۱۲۶-۱۹٫۵۹۹ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش