معرفی دانشگاه دانشکده/کالج سنت مایکل University of ST. Michael`s College با سایت آکادمیک

دانشگاه دانشکده/کالج سنت مایکل University of ST. Michael`s College

معرفی دانشگاه دانشکده/کالج سنت مایکل University of ST. Michael`s College با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت مایکل (USMC)، یک موسسه آموزش عالی کاتولیک است که در سال ۱۸۵۲ از سوی هئیت سنت باسیل و فدراسیون دانشگاه تورنتو تاسیس گردید. این دانشگاه متعهد به جستجوی دانش، معنا و حقیقت است، این دانشگاه مرکز پویای زندگی روشنفکری کاتولیک است که دارای یک بخش پرجنب و جوش کارشناسی و دانشکده کارشناسی ارشد الهیات و یکی از پرمشغله ترین کتابخانه های دانشگاه تورنتو است.

دانشگاه سنت مایکل برنامه های کارشناسی در مطالعات سلتیک، مطالعات قرون وستایی، مسیحیت و فرهنگ و کتاب و مطالعات رسانه ای ارائه می دهد. هر سه برنامهSMC one  این دانشگاه، رویکرد بین رشته ای به سوالات ایمان ( سمینار گیلسون در ایمان و عقاید)، فناوری ( سمینار مک لوهان در خلاقیت و فناوری) و تاریخ ( سمینار بویل در نمایشنامه و داستان ها) و مبنای سمینار نخستین سال آن، دانشجویان جدید را در مطالعات سطح دانشگاهی گفتگو محور که بر موضوعات خاص متمرکز است را درگیر می نماید.

دانشکده/کالج دانشگاه فناوری، طیف وسیعی از مدارک کارشناسی ارشد و برنامه های دیپلم که شامل فوق لیسانس آموزش مذهبی، دانشگاه های شبانه بر فوق لیسانس الهیات و مدارک مطالعات فوق لیسانس فناوری دانشگرایانه در سطوح مدارک پایه و برنامه های کارشناسی، ارشد و دکترای مبتنی بر تحقیق در سطوح پیشرفته تمرکز دارد. دانشجویان می توانند گواهی کارشناسی ارشد در مطالعات کلامی و دیپلم گفتگوی ادیان را دریافت نمایند. دانشکده/کالج همچنین دارای موسسه مطالعات مسیحیت شرق شپتیسکی است که بر کلام، معنویت، ادب، تاریخ و کلیسای کلیساهای مسیحی شرقی، اعم از ارتدوکس و کاتولیک تمرکز دارد.

بخش آموزش مداوم یک دیپلم تحصیلات عالی را در مسئولیت پذیری و پایداری اجتماعی ارائه می دهد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵٫۹۳۴

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۴۳۶

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۶۳

منبع: دانشکده دانشگاه سنت مایکل ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۱۰۰-۱۱٫۴۲۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۱۰٫۳۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳۵٫۸۹۰-۵۵٫۱۱۰دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۳۷٫۷۰۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه ( در دانشگاه تورنتو)
, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش