معرفی دانشگاه دانشکده کینگ University Of King`s College  با سایت آکادمیک

دانشگاه دانشکده کینگ University Of King`s College

معرفی دانشگاه دانشکده کینگ University Of King`s College  با سایت آکادمیک

دانشگاه دانشکده/ کالج کینگ، از قدیمی ترین دانشگاه های شکل گرفته کانادا، یک جامعه دانشگاهی صمیمی و دوستانه در سواحل هالیفاکس N.S می باشد. این دانشگاه مدارکی در هنر، علوم، موسیقی و روزنامه نگاری ارائه می دهد و برای علوم انسانی و روزنامه نگاری اش شهرت یافته است.

اکثر دانشجویان کینگ در برنامه سالیانه بنیادی (FYP)، یک برنامه فشرده، بین رشته ای که در علوم انسانی غوطه ور می باشد دارد. دانشجویان آثار اساسی در زمینه های فلسفه، تاریخ، ادبیات، درام و علوم از دوران باستان تا دوران موقت مورد مطالعه و بحث قرار می دهد. سخنرانی ها، آموزش ها و تکالیف مقاله دو بار در هفته توانایی دانشجویان را در تجزیه و تحلیل، استدلال و بیان تقویت می کند.

دانشگاه کینگ برنامه های مفتخرانه در سه رشته فی ما بین را ارائه می دهد که به دانشجویان این امکان را می دهد تا عمیقا با سوالات و تم هایی که از FYP برمی خیزد، را درگیر می نماید. علوم تاریخی و فناوری (HOST) فعالیت های ما بین اجتماع و علوم از طریق تاریخ مانند اینکه چگونه علوم با سیاست، مذهب و هنر درآمیخته شده است، را کشف می نماید. برنامه مطالعات معاصر (CSP) اجتماع و سیاست را از طریق جهان معاصر مطالعه می نماید. برنامه های مطالعات مدرن اخیر (EMSP) تفکرات و فرهنگ قرون شانزدهم تا اوایل نوزدهم را بررسی می نماید.

برنامه های کینگ در روزنامه نگاری، یک آموزش عالی علوم انسانی با صنایع دستی روزنامه نگاری چاپی، دیجیتالی و رسانه ای شده ترکیب شده است. دانشجویان بخشی از انقلاب روزنامه نگاری هستند که به داستان گویانی (راویانی) که به دنبال و اشتراک گذاشتن حقیقت در راه های در حال تحول و نوآورانه هستند، تبدیل شده اند. آنها با مهارت هایی که بطور گسترده در زمینه های مختلف قابل استفاده هستند، فارغ التحصیل می شوند.

دانشگاه کینگ وابسته به دانشگاه تحقیقاتی فشرده همسایه، دانشگاه دالاس، از طریق دانشگاه مشترک هنر و علوم اجتماعی، دانشکده علوم و الحاق فوق لیسانس روزنامه نگاری و لیسانس هنرهای زیبا در برنامه های غیر داستانی خلاق است. دانشجویان دانشگاه کینگ دسترسی کامل به امکانات و خدمات دالاس دارند.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۸۱۳

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۲۶

منبع: انجمن دانشگاه های اتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۷۴۳-۸٫۰۲۶ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۸۲۱-۱۹٫۲۹۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۷٫۱۱۳ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش