معرفی دانشگاه دوک کونشان Duke Kunshan University در مقطع مدرک برتر دوبل سینو-آمریکن (Sino-American) با سایت آکادمیک

دانشگاه دوک کونشان Duke Kunshan University

معرفی دانشگاه دوک کونشان Duke Kunshan University در مقطع مدرک برتر دوبل سینو-آمریکن (Sino-American) با سایت آکادمیک

دانشگاه دوک کونشان اولین دانشگاه سینو-آمریکن مشترک است که شامل یکی از ده دانشگاه برتر رتبه گرفته در آمریکا است. محصول شراکت بین دانشگاه معتبر دوک و دانشگاه مشهور چینی ووهان، ماموریت آکادمیک ایجاد یک دانشگاه کلاس جهانی در چین است که طیف وسیعی از برنامه های آموزشی را برای دانشجویانی که از سراسر جهان هستند ارائه می دهد.

دانشکده/ کالج دانشگاه دوک کونشان واقع در کونشان خوش منظره در استان جیانگسو، این دانشکده/ کالج در حالیکه دارای امکانات ایالت هنری است، در پارک علمی دریاچه کونشان یانگچینگ خیره کننده واقع شده است، این دانشکده/ کالج برای دانشجویان محیط بی نظیری را برای دستیابی به پتانسیل های کامل را مهیا می سازد. در مرکز رودخانه دلتا یانگتز، خانه قدرت اقتصادی چین، دانشجویان نه تنها در ثروتمندترین سطح شهری کشور چین زندگی می کنند، بلکه در کمترین زمان (کمتر از ۲۰ دقیقه) با قطار پر سرعت به شانگهای و سوژو قرار دارند.

پذیرش کارشناسی در چین با سایت آکادمیک

دانشکده/ کالج دوک کونشان برنامه جدید چهارساله کارشناسی را در پاییز ۲۰۱۸ به اجرا در خواهد آورد. برنامه کارشناسی دوک کونشان شامل یک گزینه یک تجربه دو ترمه در دانشگاه دوک در دورهام، کارولینای شمالی، با کسب مدرک دانشگاهی از دانشگاه دوک کونشان چین، یک مدرک از دانشگاه دوک آمریکا و عزت ملحق شدن به جامعه فارغ التحصیلان دوک می باشد.

اگرچه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند، دانشجویان غیر چینی ملزم به گذراندن دوره های مندرین می باشند، این دوره های به دانشجویان این امکان را می دهد تا زمانیکه در این شهر تحصیل می نمایند در فرهنگ و اجتماع چینی غوطه ور شوند.

برنامه براساس برنامه های آموزشی بین رشته ای هنرهای لیبرال و علوم از سوی دانشگاه دوک طراحی شده است. این برنامه به دانشجویان این امکان را می دهد تا طیفی از موضوعات را پیش از پایان دومین سال تصمیم گیری در یک رشته کشف نمایند. اخیرا، دوک کونشان دارای هشت رشته کارشناسی هستند.

دوره های اضافی شامل دوره های بین رشته ای علوم انسانی و رشته های علوم اجتماعی می باشد، که در دو سال بعدی معرفی خواهند شد. تا سال ۲۰۲۰، زمانیکه اولین گروه دانشجویان رشته های خود را اعلام می نمایند، بیش از ۲۰ رشته برای انتخاب وجود خواهد داشت.

محیط دانشجویی بین المللی را با سایت آکادمیک کشف نمایید

برای ایجاد یک محیط واقعا متنوع و جهانی برای دانشجویان، نخستین گروه ۲۲۵ نفری دانشجویان دوک کونشان، نهایتا شامل ۵۰ دانشجوی خارجی خواهد بود. در سال پیش رو،  دوک کونشان به طور پیوسته اندازه کلاس را افزایش می دهد تا به ظرفیت کامل ۲۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد با ۶۰/۴۰ ترکیبی بین دانشجویان اصیل چینی و دانشجویان سایر مناطق در سراسر جهان برسد.

زمانیکه دانشجویان برای پذیرش کارشناسی درخواست می دهند، آنها برای فرصت هایی درخواست می دهند تا به یک جامعه متنوع از دانشجویان استثنایی که برای موفقیت در سطوح بین المللی تلاش میکنند، ملحق شوند. دانشجویان در دوک کونشان آموزش های کلاس جهانی از اساتید متعصب که رهبران پیشین در این زمینه بوده اند کسب می نمایند.

با یک برنامه آموزشی نوآورانه و یک محیط یادگیری بین المللی، فارغ التحصیلان با تجربیات عملی و دانش برای رهبران آینده شدن، دانشگاه را ترک خواهند کرد.

پذیرش کارشناسی ارشد در چین با سایت آکادمیک

برنامه کارشناسی ارشد دوک کونشان طراحی شده است تا برای دانشجویان کارشناسی ارشد در چین محیط یادگیری جهانی را ارائه بدهد. برنامه های آموزشی دانشگاه از سوی دانشگاه دوک طراحی شده است و از طریق رویکرد نوآورانه و جهانی گرا دوک کونشان تدریس می شود.

این دانشگاه سبک آموزشی چرخشی خوبی را در اولویت قرار می دهد که متفکران خلاق را تشویق می نماید. هر ترم، اساتید قابل قبول از دانشگاه دوک به دانشکده/ کالج دوک کونشان می آیند تا تحقیق، تدریس و ارتباط با دانشجویان را به ا جرا در بیاورند.

دانشجویان انتخابی برای گذراندن یک ترم در دانشگاه دوک یا اجرای تحقیقات در یک کشور متفاوت را خواهند داشت. ماهیت بین المللی برنامه دانشگاه دوک کونشان به دانشجویان این امکان را خواهد داد تا مهارت های ارزشمند بین فرهنگی و بین شخصی را توسعه دهند، پتانسیل رهبری خود را گسترش دهند و درهایی از طیف وسیعی از فرصت های شغلی را باز کنند.

بورسیه در چین با سایت آکادمیک

برای دانشجویان کارشناسی ارشد

دوک کونشان متقاضیان از سراسر دنیا را استقبال می کند، این دانشگاه به دنبال روشن فکران است بدون در نظر گرفتن از منطقه کشور، فرهنگ، قومیت یا وضعیت اقتصادی مالی. در ادامه این فلسفه، هر دانشجو در برنامه کارشناسی ارشد به طور اتوماتیک برای بورسیه تحصیلی مبتنی بر شایستگی که براساس تقاضای آنان است در نظر گرفته می شوند.

برای دانشجویان بین المللی کارشناسی ارشد

از آنجاییکه دنیا بطور فزاینده ای در حال نزدیکی است و چین به سایر نقاط دنیا بازتر است، نیاز مردم برای عبور از موانع جغرافیایی و فرهنگی برای ایجاد آینده ای بر اساس همکاری، به طور فزاینده ای آشکار شده است. برای دستیابی به این ایده، دولت چین بورسیه های متعددی برای تشویق و ترغیب دانشجویان از سراسر دنیا برای تحصیل در چین ارائه میدهد.

برای ترغیب به بین المللی شدن تحصیلات عالی در جیانگسو، دولت استان جیانگسو بورسیه تحصیلی یاسمین دولت جیانگسو را ارائه داده است. این بورسیه تحصیلی دولتی چینی برای پیشبرد و هدف پیشرفت دانشجویان بین المللی و بورسیه های تحصیلی تحصیل در استان جیانگسو معرفی شده است. در دانشگاه دوک کونشان، این بورسیه تحصیلی به متقاضیان بین المللی که ضمن تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود در حالیکه مدرک خود را در دانشکده دانشگاه ادامه می دهند اعطا می گردد.

برای دانشجویان کارشناسی چینی و بین المللی

برای جذب دانشجویان برتر، دانشگاه بورس های تحصیلی سخاوتمندانه و بسته های کمک های مالی ارائه می دهد تا این اطمینان را حاصل نمایید که دانشجویان در رده برتر از سراسر دنیا فرصت تامین تحصیل در دانشگاه را داشته باشند. اکثر دانشجویان ثبت نامی در کلاس های مقدماتی کارشناسی ارشد، پشتیبانی قابل توجهی از بورسیه تحصیل دریافت خواهند نمود. بورس های تحصیلی برای برنامه های کلی ۴ ساله اعطا می گردد، در شرایطی که تمامی الزامات آموزشی صورت گرفته باشد. بیشترین میزان اعطایی، بودجه هایی را فراهم خواهد ساخت که هزینه های تکمیلی بورس های تحصیلی برای مدت برنامه چهار ساله را پوشش دهد.

کمک مالی مبنی بر احتیاج برای دانشجویانی که دارای سابقه تحصیلی قوی هستند محفظ می باشد اما امکان دارد استطاعت مالی برای حضور در دانشگاه را نداشته باشند. دانشگاه به دنبال گروه جهانی از دانشجویان لایق است و تمامی دانشجویان واجد شرایط درخواست را بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی خانواده آنان تشویق می نماید. متقاضیان علاقمند نیاز خواهند داشت تا مدارکی ارائه دهند که ثابت کند، وضعیت مالی جاری آنان مانع مستقیمی برای تامین هزینه شهریه دانشگاه دوک کونشان است.

دانشگاه دوک کونشان شماری از بورسیه های تحصیلی مبنی بر شایستگی را ارائه می دهد. تمامی متقاضیان برای پذیرش به طور خودکار برای تمامی بورس های تحصیلی شایستگی در دسترس در نظر گرفته می شوند. متقاضیان مجزا مستلزم نمی باشند. علاوه بر بودجه بورسیه تحصیلی مرکزی دانشگاه، رهبر دانشگاه دوک کونشان برای یافتن منابع جدید بودجه بورس تحصیلی برای حمایت از دانشجویان دوره کارشناسی اختصاص یافته است.

هم اکنون برای مدرک دوک کونشان درخواست دهید

دوک کونشان فرصت های منحصر به فرد را برای تحصیل در چین ارائه می دهد، در حالیکه همچنان تحصیل می کنید و تحقیقات را تحت برنامه های آموزشی کلاس جهانی طراحی شده دانشگاه دوک می باشد را اجرا می کنید. تجربه دوک کونشان به دانشجویان این امکان را می دهد تا فرصتی در دو تا از مهیج ترین بازارهای جهان داشته باشند. توجه به اینکه دولت چین و دانشگاه دوک کونشان در حال حاضر برای ثبت نام بین المللی در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد انگیزه می دهند، زمان آن رسیده است که در یکی از دانشگاه های برتر چین اقدام کنید.

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش