معرفی دانشگاه رایرسون Ryerson University با سایت آکادمیک

دانشگاه رایرسون Ryerson University

معرفی دانشگاه رایرسون Ryerson University با سایت آکادمیک

دانشگاه رایرسون در راه تبدیل شدن به یک دانشگاه برتر جامع و خلاق در کانادا است. این دانشگاه یک موسسه مشخص شهری در مرکز تورنتو، متعهد است تا نیازهای جامعه را تامین کند و جامعه متنوع خود را درگیر خود نماید. آمیزه ای از نظریه و آموزش حرفه ای، تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که از دیگر دانشگاه ها متمایز است. این تمایز در ترکیب برنامه و تقویت سخنرانی در کلاس با تماس رسمی با تجارت و صنعت، کار آزمایشگاهی، سفرهای میدانی و تجربه کاری در جامعه حرفه ای منعکس شده است. نوآوری و کارآفرینی یک تمرکز مهم است که از سوی مدل آموزشی منطقه منحصر به فرد رایرسون حمایت می شود. این مدل دانشجویان را قادر می سازد تا از اولین تجربه کاربردی در ایفای نوآوری یا سرمایه گذاری با پتانسیل تاثیرات اجتماعی یا اقتصادی از سطح بالایی زمین برخوردار شوند.

دانشگاه طیف وسیعی از انتخابات کارشناسی، برنامه های فوق لیسانس یا دکترا در شش دانشکده (هنر، ارتباطات و طراحی، خدمات اجتماعی، مهندسی و علوم معماری، علوم و مدرسه مدیریت در راجرز و همچنین در مدرسه ارشد مطالعات یلتس (Yeates) ارائه می دهد. در سال ۲۰۲۰، مدرسه حقوق رایرسون از نخستین گروه دانشجویان خود استقبال خواهد نمود. دانشگاه آموزشی G Raymond Chang بزرگترین دانشگاه در کانادا است که سالانه ۷۰٫۰۰۰ نفر را ثبت نام می نماید.

دانشگاه رایرسون با تغییر و تحولات دانشگاهی که در مجتمع علوم بهداشتی دافنه کاکول، مرکز ورزشی ماتامی در گاردنز، مرکز آموزش یادگیری دانشجویی شلدون و تریسی لوی و مرکز تصویر بردای رایرسون، به شکل گیری دوباره مرکز شهر تورنتو کمک می کند.

همچنین این دانشگاه برای دستیابی به اهداف تحقیقاتی خود از همکاری با شرکای جامعه و صنعتی برخوردار است. موضوعات تحقیقات شامل: رسانه دیجیتالی، انرژی، پایداری و محیط زیست، بهداشت و سلامت، اصطلاحات خلاقانه و صنایع فرهنگی و کارآفرینی و نوآوری است.

 

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۸٫۸۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۲٫۶۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱۵٫۶۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۳۵۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۰۸۱-۶٫۱۱۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۳۰۷-۱۶٫۲۷۸دلار

دانشجویان بین المللی

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۵٫۶۸۰-۲۶٫۰۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲۰٫۶۴۰-۲۸٫۰۲۰ دلار

 

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش