معرفی دانشگاه رجینا University Of Regina با سایت آکادمیک

دانشگاه رجینا University Of Regina

معرفی دانشگاه رجینا University Of Regina با سایت آکادمیک

دانشگاه رجینا یک دانشگاه جامع و متوسط است که ریشه های خود را به زمان ایجاد دانشکده رجینا در سال ۱۹۱۱ باز می گرداند. دانشکده در مقیاس اندازه و اهمیت رشد نمود و در سال ۱۹۷۴ به یک دانشگاه اعطاء مدرک مستقل و مجزا (دانشگاه تضمینی) از دانشگاه رجینا تبدیل شد. این دانشگاه دارای ۱۰ دانشکده، ۲۵ دانشکده و ساختمان دانشگاهی، ۱۸ مرکز و موسسه تحقیقاتی و سه دانشکده فدرال (شامل دانشکده چمپیون، دانشگاه اول ملی کانادا و دانشکده لوتر) است، دانشگاه برنامه هایی برای تعالی و نوآوری در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را نشر داد.

پردیس های واقع شده آن در رجینا و ساسکاتون در پیمان۴ و ۶ سرزمین ها و مراتع سنتی متیس قرار دارد. در رجینا پردیس اصلی و پردیس خیابان دانشکده تاریخ، ۲۳۹ هکتار است و مطالعات جذاب و محیط کاری برای دانشجویان، اساتید و کارمندان خود فراهم آورده است. هر دو پردیس رجینا در مرکز واسکانا یکی از بزرگترین پارک های آمریکای شمالی و نخستین بار در کانادا است که از سوی یک همکاری سه جانبه دولت/ آموزش و پرورش به وجود آمده است.

 

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۹٫۸۲۲

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۰۸۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۲٫۰۰۷

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۹۴۶

منبع: دانشگاه رجینا (شامل دانشکده های فدرال) ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۷۱۳-۷٫۱۱۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۴٫۳۸۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۰٫۱۳۸-۲۱٫۳۵۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۷٫۹۶۳ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش