معرفی دانشگاه ردمیر Redeemer University با سایت آکادمیک

دانشگاه ردمیر Redeemer University

 معرفی دانشگاه ردمیر Redeemer University با سایت آکادمیک

دانشکده دانشگاه ردمیر، دانشگاه کارشناسی مسیحی است که، برنامه هایی که منجر به لیسانس هنر، لیسانس علوم و لیسانس مدرک آموزشی است را ارائه می دهد. از پردیس های همیلتون و اونتاریو، دانشگاه ردمیر کلاس های کارشناسی ارشد_ نسل آینده رهبران مسیحی_ با بیش از ۳۵ سال را مهیا می سازد. دانشجویان دانشگاه ردمیر با تعهد اصلاح شده مسیحی برای دیدن بافت ایمان از طریق تمامی جوانب آموزش و زندگی در حال شکل گیری است.

دانشجویان در مسیرهای درجه قوی و مسیحی محور مشارکت می کنند و برنامه های آموزشی ای که آنان را در توسعه دیدگاه پادشاهی به چالش می کشاند. این زمان اکتشاف توسط اساتید دلسوز که در زمینه های خود تخصص دارند هدایت می شوند و ایمان آنها به تعلیم و پژوهش آنها منجر می شود. در مرکز کلاس یک دیدگاه جهان بینی یکپارچه مسیحی وجود دارد که راه خود را از طریق تجربیات کلی ردمیر موج می زند. از طریق دسته ای از دوره های بین رشته ای که هر دانشجویی در آن مشارکت می نماید، برنامه آموزشی کور (Core) زمینه های اصلی مطالعه را به همه افراد دیگر( هنر، علوم اجتماعی و علوم) مرتبط می کند. حتی بیشتر، برنامه کور دیدگاه جهانی دانشجویان را با کمک به مشاهده فرهنگ اطرافشان و آمیزش خود در مطالعات خود در ایمان گسترش می دهد.

تحصیلات دانشگاهی یک سرمایه گذاری مادام العمر و مدرک از دانشگاه ردمیر برای دانشجویانی که می خواهند دنیا را تغییر دهند یک کاتالیزر و سکوی پرتاب است. از کلاس درس تا مراحل فراخوانی تا مشاغل و کلیساها، دانشکده ها، دانشجویان و فارغ التحصیلان، تاثیری را در فرهنگ و سراسر دنیا که جلب توجه میکند، ایجاد می نمایند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۷۳۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۵۶

منبع: دانشکده دانشگاه ردمیر ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۹٫۸۰۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۶٫۹۷۲ دلار

منبع: دانشکده دانشگاه ردمیر. هزینه های برنامه های عمومی ( ده دوره در سال) در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش