معرفی دانشگاه رویال رود Royal Road University با سایت آکادمیک

دانشگاه رویال رود Royal Road University

معرفی دانشگاه رویال رود Royal Road University با سایت آکادمیک

دانشگاه رویال رود یک دانشگاه عمومی است که الگوی نوآورانه ای از مدارس متوسطه را ارائه می دهد. این دانشگاه درخواست و برنامه های حرفه ای را ارائه می دهد که دانشجویان و پزشکان محقق در لبه ی آموزشی قرن ۲۱ آموزشی را جذب می نماید.

یادگیری و روش تدریس میان رشته ای بر روی آماده سازی دانشجویان با علم، مهارت ها و شایستگی های لازم برای پیشبرد راه حل های لازم برای برنامه های پیچیده امروزی را تمرکز می نماید.

واقع شدن در سرزمین سنتی Xwsepsum (Esquimalt) و Lekwungen( Songhees) اجداد و خانواده ها و در یکی از زیباترین سایت های تاریخی ملی- جزایر پارک هتلی ونکوور- دانشگاه رویال رود تاریخی از تعالی در رهبری و آموزش را دارد. با تعادل کارشناسی، برنامه های کارشناسی ارشد و گواهی، برنامه های دانشگاهی با توجه به ذهنیت دانشجویان، خواه دانشجوی جدید باشد خواه شاغل حرفه ای یا هنرجوی تمام زندگی طراحی شده است.

همانطور که کشور و دنیا با همگرایی بی سابقه چالش ها مواجه شده است، دانشگاه رویال رود برای تشویق دانشجویان به رهبران تحول گرا که می توانند شناسایی کنند و حرکت های مهم دنیای واقعی را تصویب می کند، تغییرات میزان بزرگ قفل نشده را اجرا می کند.

دانشگاه رویال رود گزینه هایی را برای ارائه تجربه تحول آمیز در مسیری که با سبک زندگی دانشجویان همسان است، ایجاد می کند. مدل تحویل ترکیبی آن ترکیبی کوتاه، در دوره های دانشگاهی فشرده و دوره های آنلاین دارد و به دانشجویان راه مناسب برای ادامه تحصیل را ارائه می دهد. مدل یادگیری گروهی یک سنگ گوشه ای از آموزش رویال رود است. از طریق کار دوره ای گروهی، اشتراک همسالان، چالش ها و رشد با یکدیگر خارج از برنامه آنان است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)  ۱٫۰۳۳

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۳٫۶۹۶

منبع: دانشگاه رویال رود ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۷٫۷۲۵-۹٫۷۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۲٫۹۲۰-۱۳٫۰۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۰٫۷۹۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۶٫۲۱۰-۱۶٫۳۴۰ دلار

منبع: آمار  کانادا. هزینه برنامه های عمومی در تجارت ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش