معرفی دانشگاه ریموسکی کبک Universite Du Quebec In Rimouski با سایت آکادمیک

دانشگاه ریموسکی کبک Universite Du Quebec In Rimouski

معرفی دانشگاه ریموسکی کبک Universite Du Quebec In Rimouski با سایت آکادمیک

دانشگاه ریموسکی (UQAR)، سالانه حدود ۷٫۰۰۰ دانشجو را پذیرا است که شامل بیش از ۴۰۰ دانشجوی خارجی از ۴۰ کشور است. علاوه بر آن دو پردیس واقع شده آن در سواحل جنوبی رودخانه سنت لاورنس در ریموسکی و لویس است. UQAR آموزش دانشگاهی در سراسر کبک شرقی را ارائه می دهد، از ناحیه Chaudiere Appalaches تا منطقه Gaspesie IIes de la Madeleine، که از سواحل شمالی می گذرد. این دانشگاه اداره دائم در گسپی و ریور دو لوپ می باشد.

دانشگاه UQAR بخاطر نظارت خاص خود در کار اساتید و مدرسان شناخته شده است. در این کلاس ها به طور متوسط ۳۰ دانشجو وجود دارد که این امر ادغام ثبت نام کنندگان جدید و بنابراین موفقیت تحصیلات آنها را آسان می نماید.

در حالیکه دانشگاه بر موفقیت دانشجویان پافشاری می نماید، برنامه های آموزشی ارائه شده در دانشگاه UQAR  براساس تعالی و منحصر به فرد بودن خودشان تعیین می گردد. دانشگاه UQAR با موقعیت ممتاز جغرافیایی، به دانشجویان این امکان را می دهد تا محیط های طبیعی استثنایی نزدیک دانشگاه ها را کشف و مطالعه نمایند. برخی از برنامه ها شامل بخش بالایی از کارهای عملی یا آموزش شغلی است.

UQAR با جهت گیری های پژوهشی و تحقیقاتی خود مطابق با خصوصیات قلمرو آن از دانشگاه های دیگر متمایز است. دانشگاه UQAR در منطقه مرزی سنت لارنس استوری واقع شده است، این دانشگاه از دانشگاه های شمالی کبک است. به همین دلیل است که علوم دریایی، توسعه منطقه ای و نوردیسیتی محورهای تعالی تحقیقاتی را شامل می شود که در بسیاری از برنامه های ارائه شده در دانشگاه UQAR برجسته می شود.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲٫۶۷۸

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶۴۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۲٫۷۱۹

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۵۲۳

منبع: اداره مشارکتی بین دانشگاهی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۷٫۴۲۱دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۷٫۴۲۱دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش