معرفی دانشگاه سادبری University Of Sudbery با سایت آکادمیک

دانشگاه سادبری University Of Sudbery

معرفی دانشگاه سادبری University Of Sudbery با سایت آکادمیک

دانشگاه سادبری (U of S)، یک دانشگاه دو زبانه و موسسه سه فرهنگی است که براساس رسوم جسوت به کلیه افراد آموزش می دهد و متعهد است تا رسوم و فرهنگ های مردم بومی را گسترش دهد. دانشگاه سادبری موسسه پیش دانشگاهی طولانی مدت در شمال اونتاریو و عضو بنیان فدراسیون لارینتین است.

این دانشگاه واقع در سادبری، تقریبا چهار ساعت از شمال تورنتو فاصله دارد، دانشگاه سادبری برنامه هایی را در فلسفه، مطالعات بومی، مطالعات مذهبی، قوم شناسی و مردم شناسی ( فقط به زبان فرانسه) و روزنامه نگاری ( فقط به زبان فرانسه)- تمامی این مدارک با مدرک دانشگاهی لارنتین معتبر می باشد، ساختار فدراسیون را ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین دوره های بسیاری را در آموزش از راه دور ارائه می دهد.

دانشجویان فدراسیون لارنتین می توانند از تمامی دوره ها، خدمات و رویدادهای ارائه شده از سوی چهار دانشگاه در پردیس های مشترک بهره مند شوند، و همچنین از گزینه های زیادی برای تجربیات مناسب فراهم می آورد.

دانشگاه سادبری یک تجربه یادگیری صمیمی تر به دلیل کلاس های کوچک و جامعه اقامتی بسیار فعال را ارائه می دهد. این دانشگاه دارای آزمایشگاه رسانه ای است که با استفاده از فناوری پیشرفته برای تحریک خلاقیت دیجیتالی و یادگیری تجربی و مشارکتی با جامعه را ارائه می دهد، همچنین Nishnaabe-gkendaaswin Teg Arbour ( در جایی که دانش بومی قرار دارد)- یک فضای باز برای همنشینی با اجداد است، عقل بزرگسالان را جستجو می کند، تدریس را دریافت می کند، جایگاه افراد را با خلاقیت و اشتراک در صلح را کشف می کند، درک و تفکر دارد. برنامه های دانشگاه سادبری در علوم انسانی مهارت های بین رشته ای و دانش قابل انتقال از افزایش ارزش در جامعه پیچیده جهانی را فراهم می آورد.

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۶۷۸-۶٫۰۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲۵٫۳۰۹-۲۵٫۹۶۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۳۵۳-۵٫۷۲۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۲٫۹۶۱-۱۴٫۳۶۱دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش