معرفی دانشگاه ساسکاچوان University Of Saskatchewan با سایت آکادمیک

دانشگاه ساسکاچوان University Of Saskatchewan

معرفی دانشگاه ساسکاچوان University Of Saskatchewan با سایت آکادمیک

دانشگاه ساسکاچوان (USask)، یک دانشگاه تحقیق محور است که پیشرو در راه درک مناسب موضوعات جهانی مانند امنیت آب و غذا است. این دانشگاه در ساساکتون ساسکاچوان واقع شده است و منحصرا برای یافتن راه حل های نوآورانه برای این چالش ها قرار گرفته است.

تحقیقات در این و دیگر زمینه های کلیدی همچون انرژی و منابع معدنی، علوم ذرات باردار الکترونیکی، بهداشت انسانی و حیوان- محیط زیست و مردم بومی از سوی امکانات کلاس جهانی شامل منبع نور ذرات باردار الکترونیکی کانادایی ها، VIDO-InterVac، موسسه جهانی امنیت غذایی، موسسه جهانی امنیت آب و مرکز نوآوری هسته ای سیلویا فدوروک را تقویت می نماید.

دانشگاه ساسکاچوان طیف وسیعی از برنامه های عالی که از تجارت تا پزشکی و مهندسی است را ارائه می دهد. کار گروهی در سراسر مرزهای انظباطی سنتی و شناسایی راه های متفاوت شناخت و درک، چشم انداز های جدید را برای چالش های مهم جهانی و یادگیری و اکتشافات به وجود می آورد.

جامعه دانشگاهی ساسکاچوان شامل بیش از ۲۵٫۰۰۰ دانشجو، حدود ۳٫۰۰۰ دانشجوی بومی خودخوان و بیش از ۳٫۳۰۰ دانشجوی بین المللی است که یک محیط استقبال با فرهنگ رشد و درک عمیق تر که فراتر از کلاس های درسی است را ایجاد می نماید.

پس از تشکیل، دانشجویان ساسکاچوان به بیش از ۱۵۵٫۰۰۰ رهبر پرشور، کارآفرین، نیکوکار، آموزگار، محقق و متخصص در یک طیف وسیعی از رشته ها در خانواده های مختلف فارغ التحصیلان ما پیوسته اند، دانشجویانی که در سراسر جوامع دنیا گسترده شده اند. فارغ التحصیلان دانشگاه ساسکاچوان به ادامه ساخت تاریخ موفقیت می پردازند تا به چالش های جهانی بپردازند و میراث دانشگاهی را که جهان به آن احتیاج دارد را پیش ببرد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۶٫۸۰۵

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۳٫۰۱۵

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۷۸۴

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴۱۸

منبع: دانشگاه ساسکاچوان (شامل دانشکده های فدرال) ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۴۵۲-۶٫۶۰۷ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۲٫۸۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۶۱۵-۱۸٫۰۳۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۴٫۴۸۷ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش