معرفی دانشگاه سایمون فریزر Simon Fraser University با سایت آکادمیک

دانشگاه سایمون فریزر Simon Fraser University

معرفی دانشگاه سایمون فریزر Simon Fraser University با سایت آکادمیک

دانشگاه سایمون فرایزر در سواحل غربی منظره بریتیش کلمبیا تاسیس گردید، بیشترین دانشگاه تحقیقاتی مشغول کانادا با سه پردیس شهری پررونق می باشد.

دانشگاه سایمون فرایزر (SFU)، متداولا در جایگاه بهترین دانشگاه جامع در بین دانشگاه های کانادا می باشد و پیشگام یک رویکرد باز و فراگیر برای آموزش عالی است که آموزش، تحقیقات، دسترسی به جامعه و ارتباط جهانی را کمک می کند.

SFU مجموعه گسترده ای از برنامه ها در سراسر هشت دانشکده را ارائه می دهد که شامل علوم کاربردی، علوم هنری و اجتماعی، تجاری، ارتباطی، هنر و تکنولوژی، تحصیلات، محیط زیست، علوم بهداشتی و علوم است. در ادامه، SFU به دانشجویان فرصت های کاربردی مانند یادگیری یکپارچه کار، مدارس رشته ای بین المللی و مبادلات و ترم نوآوری در مکالمات متمرکز در خصوص موضوعات اجتماعی و مدنی را ارائه می دهد.

پردیس های اصلی، توسط معماران مشهور کانادایی آرتور اریکسون و جفری مسی طراحی شده است، اکنون شامل بیش از ۳۶ ساختمان دانشگاهی همانند نظارت تروتییر و امکانات کامپیوتری جدید کانادا که شامل سدار، یکی از چهار مرکز فوق کامپیوتری و داده جدید کانادایی است.

در سال ۱۹۸۹، SFU پردیس مرکز هاربور در قلب فاصله مالی ونکوور را باز کرد. اکنون پردیس ها شامل مدرسه تجاری کارشناسی سگول، مرکز موریس جی وسک برای مکالمه و مرکز گولدکراپ برای هنر است. پردیس سورری با معماران معروف بینگ تام  طراحی و در سال ۲۰۰۲ باز شد، و به رشد و توسعه خود ادامه می دهد و به احیای مرکز هسته ای سورری کمک  می کند.

دانشگاه SFU احترام را تصدیق می نماید که در سرزمین های بدون نسخه و سنتی səl̓ilw̓ətaʔɬ  (Musqueam), Sḵwx̱wú۷mesh Úxwumixw (Squamish),  xʷməθkʷəy̓əm (Tsleil-Waututh) و  kʷikʷəƛ̓əm (Kwikwetlem) ملل است.

SFU نخستین عضو از انجمن ملی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA)کانادا است، که بزرگترین دانشکده انجمن ورزشی دنیا است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)  ۱۲٫۹۱۹

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۳٫۸۸۵

نیمه وقت (کارشناسی)  ۱۲٫۵۰۶

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۹۴۴

منبع: دانشگاه سایمون فریزر ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۷۶۱دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۳٫۸۱۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۴٫۷۹۹-۲۸٫۲۴۷ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۳٫۸۱۸ دلار

منبع: آمار  کانادا. هزینه برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش