معرفی دانشگاه سنت آنه Sainte-Anne University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت آنه Sainte-Anne University

معرفی دانشگاه سنت آنه Sainte-Anne University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت آنه تنها موسسه آموزشی فرانسوی زبان در دوره متوسطه در نوا اسکوشیا است، این دانشگاه دانشجویان را از سراسر آتلانتیک، کانادا و سراسر دنیا فرا می گیرد.

دانشگاه و برنامه های دانشکده همچنین می تواند از برنامه های غوطه ور ساخته شده متناسب با زبان فرانسه به عنوان زبان دوم پیروی نماید. این دانشگاه برای تعالی برنامه ها و محیط زندگی منحصربه فرد و استثنای اش شناخته شده است، دانشگاه فرصت های آموزشی تجربی خود را در تقویت تعامل و موفقیت دانشجویی و زمینه ای مناسب برای ایجاد فرهنگ تعالی در پژوهش و توسعه را ارائه می دهد. علاوه بر آن، نسبت کم اساتید/ دانشجو و توجه ویژه ای که به دانشجویان می شود، یک محیط شخصی تحصیلی و غنی را ایجاد می سازد.

از سال ۲۰۱۰، دانشگاه سنت آنه به عنوان سرسبزترین دانشگاه در کانادا در نظر گرفته شده است، تا حدودی به لطف استفاده از سه منبع انرژی تجدید پذیر که دانشگاه اصلی خود را تامین می نماید. ۱۱۸ پنل خورشیدی، آب گرم ساختمان ها و اقامتگاه ها را تامین می کند، با نصب دو توربین بادی کلیه ی قبوض برق بطور چشمگیری کاهش یافته است و کوره ای که با تراشه های چوب تغذیه می گردد اخیرا میزان مصرف سوخت فسیلی قدیمی را کاهش داده است. جایگاه های برقی برای ماشین های برقی اخیرا نصب شده اند و شارژ مجدد بصورت رایگان است. دانشگاه سنت آنه ریشه در محیط خود دوانده است، این دانشگاه شریک انتخابی به منظور افزایش نشاط در مناطق اطراف دانشگاه و آکادیا در نوا اسکوشیا به طور کلی شده است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵۳۸

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۹۳

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۸

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۵۰۴-۷٫۷۸۷ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۵۰۴-۷٫۷۸۷دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۰٫۶۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۰٫۶۵۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های کارشناسی در هنر و علوم انسانی. هزینه های کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی و اخلاقی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش