معرفی دانشگاه سنت بونیفیس University Of Saint-Boniface با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت بونیفیس University Of Saint-Boniface

معرفی دانشگاه سنت بونیفیس University Of Saint-Boniface با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت بونیفیس (USB)، در سال ۱۸۱۸ تاسیس شد، این دانشگاه فرانسوی زبان در غرب کانادا است، دانشگاه با کیفیت و آموزش دانشگاهی، برای نیازهای دانشجویان خود شخصی سازی شده و رهبران جامعه را پیشرفته می کند.

این دانشگاه واقع در مرکز وینیپگ، پایتخت مانیتوبا، در مکانی که بیشترین جوامع فرانسوی زبان در استان در آن اقامت دارند، این دانشگاه حدود ۱٫۵۰۰ دانشجو دارد. دانشگاه سنت بونیفیس برنامه های تحصیلی کارشناسی در هنر، کار اجتماعی، ترجمه، علوم، تحصیلات، مدیریت تجارتی و پرستاری و همچنین برنامه های ارشد در آموزش و مطالعات کانادا را ارائه می دهد.

دانشگاه دارای ویژگی های در دیوارهای فنی و مدارس حرفه ای خود دارد. شما می توانید دوره های آموزشی را که یک دیگر را در طی دو سال تکمیل می نمایند شرکت نماید، این دوره ها بر استخدام و نیاز بازار کار در زمینه های تجارت، فناوری، بهداشت و مراقبت های کودکان تمرکز دارد.

دانشجویان دانشگاه از مزایای تخصصی اساتیدی که به لطف دستاوردها و تعهدات پیشبردی آنان در دانشگاه هستند، بهره می برند. دانشگاه به کلاس های کوچک اعتماد دارد که در نتیجه آن دانشجویان به همان میزان از توجهی که برای کسب اطمینان از موفقیت می خواهند را کسب می نمایند.

در دانشگاه سنت بونیفیس بیش از گذشت ۲۵ سال، تحقیقات از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است و این تحقیقات در اصالت و کیفیت خود قرار گرفته است. موضوعات مطالعاتی متنوع مانند شبیه سازی دیجیتالی، نمایش هویت، ادبیات فرانسوی و فرانسه- مانیتوبا، مطالعات مذهبی و ترجمه است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۷۸۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۱۷۳

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۰۴

منبع: دانشگاه سنت بونیفیس (شامل دانشکده های فدرال) ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۳٫۶۹۶ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۸٫۱۳۲ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش