معرفی دانشگاه سنت تاماس ST. Thomas University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت تاماس ST. Thomas University

معرفی دانشگاه سنت تاماس ST. Thomas University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت تاماس در سال ۱۹۱۰ تاسیس گردید، تنها دانشگاه کارشناسی منحصر به فرد هنرهای لیبرال کانادا است. دانشگاه در سواحل شرقی کانادا در فردریکون با چشم انداز زیبایی از رودخانه والی سنت جان واقع شده است. فردریکون یک شهرک دانشکده/کالج دوستانه است ( با جمعیت ۸۵٫۰۰۰ نفر) که جایگاه دو دانشگاه است. نیوبرانزویک سه فرودگاه با پروازهای روزانه با مقاصد بین المللی مرتبط است.

دستیابی به تعالی در آموزش هنرهای لیبرال در مقطع کارشناسی ارشد، بالاترین اولویت نهادینه سنت توماس است. دانشجویان کارشناسی هنر میتوانند از بیش از ۳۰ نظام دانشگاهی در علوم اجتماعی و انسانی برگزینند. برنامه آموزشی کارشناسی رویکردهای انضباطی متقابل برای تدریس و آموزش را تشویق می نماید. برنامه کار اجتماعی کارشناسی به دانشجویان آموزش می دهد تا نیازهای مشتریان را برآورده کنند و به عنوان بنگاه تغییر عمل نمایند.

کلاس های کوچک دانشجویان را به مشاجره با همسالان و اساتید تشویق می نماید. اساتید از دانشمندان برجسته، نویسندگان و مفسران هستند و از روش های آموزشی متنوع- سخنرانی، خواندن، مشاجره، فعالیت های گروهی، بحث و گفتگو، تکالیف تحقیقی، نوشتاری و مباحث آنلاین- استفاده می نمایند.

تحقیقات دانشکده/کالج شش منطقه ی کانونی دارد: تحلیل کیفی، حقوق بشر و عدالت اجتماعی، مطالعات نیوبرانزویک یا منطقه اطلس، مطالعات داستانی، مطالعات جهانی و بین المللی و بورس های آموزشی و تدریسی. دانشگاه کرسی تحقیقاتی کانادا را در مطالعات داستانی، جهانی و مطالعات بین المللی و همچنین یک کرسی تحقیقات بهداشت سلامت و پیروی جامعه برگزار می کند. نمایشگاه سالانه تحقیقات تحصیلی و ایده های دانشجویان را به تحقیق تشویق می نماید و برخی از دانشجویان به عنوان دستیاران تحقیقاتی به کار گماشته می شوند.

فارغ التحصیلان برجسته شامل دیوید آدام ریچارد، نخست وزیر سابق برایان مولرونی و نویسنده کودکان شرو فیچ است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۹۹۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۷۲

منبع: مجمع دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۷٫۱۴۹ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۶٫۰۶۸ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش