معرفی دانشگاه سنت جروم ST. Jerome`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت جروم ST. Jerome`s University

معرفی دانشگاه سنت جروم ST. Jerome`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت جروم که با دانشگاه واترلو تکمیل شده است، تجربه دانشکده هنرهای لیبرال را در میانه دانشگاه شلوغ و رو به رشد ارائه می دهد. برای بیش از ۱۵۰ سال است که دانشگاه سنت جروم قلب، ذهن و روح دانشجویان را پرورش می دهد. این دانشگاه دارای دانشجویانی است که به دنبال طیف وسیعی از برنامه ها هستند، مدرسانی که در تدریس و تحقیق، مهارت های برتر و تجربه آموزشی برتری دارند و دانشجویان را نه برای مشاغل امروز بلکه شغل های فردا آماده می کنند.

دانشجویان این دانشگاه در دانشگاه واترلو ثبت نام مجدد می نمایند و مدرک لیسانس هنر و مدرک فوق لیسانس تفکرات کاتالوک را دنبال می کنند. این دانشگاه به دانشجویان خود طیف وسیعی از دوره های که از سوی آخرین تحقیقات علمی، دانشجویی، اساتیدی که مباحث دوستانه و پر جنب و جوش راتشویق می کنند، ارائه می دهد، مشاوران دانشگاهی که دانشجویان خود را می شناسند و به پیشرفت آنان اهمیت می دهند، و اقامتگاهی که همسایگان به دوستان صمیمی تبدیل می شوند.

دانشگاه سنت جروم از زمان تاسیسش در سال ۱۸۶۵، براساس ریشه کاتولیک خود ما را به مطالعه دنیای پیرامون تشویق می نماید. جامعه سنت جروم متنوع است. کاتولیک ها، غیر کاتولیک ها و افراد غیر مذهبی، از همگان دعوت به عمل می آورند تا در بررسی ایده ها به آنها محلق شوند و سپس به آنها الهام ببخشند تا عملی را انجام دهند که دنیای بهتری را بسازند.

این دانشگاه آموزش هنرهای لیبرال گردشی ای را ارائه می دهد که شامل دوره های انگلیسی، تاریخ، فلسفه، روانشناسی، مطالعات مذهبی، علوم انسانی، اجتماعی، فرانسوی و ایتالیایی است. این دانشگاه دارای برنامه مطالعاتی بین رشته ای پرجنب و جوش است که شامل مطالعات قرون وسطایی، مطالعات حقوقی و مطالعات جنسیتی، ازدواج و خانوادگی است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵۱۴

نیمه وقت (کارشناسی) ۴۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴

منبع: دانشگاه سنت جروم ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۴۶۳-۸٫۸۶۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲۹٫۷۱۴-۳۵٫۴۰۳ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۴۵۲ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۳٫۹۴۴-۱۷٫۷۴۴ دلار

منبع: دانشگاه سنت جروم. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش