معرفی دانشگاه سنت فرانسیس خاویر ST. Francis Xavier University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت فرانسیس خاویر ST. Francis Xavier University

معرفی دانشگاه سنت فرانسیس خاویر ST. Francis Xavier University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت فرانسیس خاویر (StFX)، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های کانادا است. دانشجویان StFX در یک محیط آموزشی صمیمی رشد می نمایند که ترقی و پیشرفت تمام افراد را پرورش می دهد. در این دانشگاه تمرکز بر روی پیشرفت آموزشی و شخصی تک تک دانشجویان است. StFX یک دانشگاه عمدتا در مقطع کارشناسی با حدود ۵۰۰۰ دانشجو است که در آنتیگونیش (Antigonish)، نوا اسکوشیا واقع شده است، این دانشگاه بخاطر تدریس و تحقیقات استثنایی، زندگی پر جنب و جوش دانشجویی، جامعه گره خورده نزدیک و فرصت هایی برای اساتید و دانشجویان برای ایجاد تفاوت در محل و جوامع در سراسر کشور شناخته شده است. StFX حقیقتا یک دانشگاه ملی است که بیش از نیمی از دانشجویانش از اطراف آتلانتیک کانادا می باشند.

دانشگاه عضو لیگ مپل است، گروهی از برترین دانشگاه هایی که متعهد به اولویت قرار دادن آموزش کارشناسی هستند.StFX ، توسعه جوامع، عدالت اجتماعی و آگاهی جهانی را ارج می نهد. این دانشگاه دارای موسسه مشهور بین المللی Coady ،که مرکز تعالی توسعه جامعه محور و آموزش رهبری است. در سال ۱۹۹۶، دانشگاه StFX در نخستین برنامه آموزشی خدماتی کانادا پیشگام شده است و همچنان یک رهبر در آموزش تجربی باقی مانده است.

تحقیق بخش مرکزی آموزش تجربی دانشگاه StFX است. دانشجویان مقطع کارشناسی تحت نظارت دانشکده های با استعداد، غالبا فرصتی بی نظیر برای شرکت در لبه های پیشرو دارند، دست به تحقیق می زنند. این دانشگاه دارای چهار دانشکده (هنر، علوم، تجارت و آموزش)است، موسسه بین المللی Coady، مرکز رهبری مک کنا و موسسه دولتی تازه بنیان شده مالرونری است. در کل دانشجویان دانشگاه StFX یاد میگیرند که رهبری کنند. این دانشگاه قول می دهد تا به دانشجویان الهام ببخشد و آنان را به چالش بکشاند تا در زندگی فرصت های جهانی کسب کنند.

 ثبت نام دانشجو با آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۸۵۸

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۷۴

نیمه وقت (کارشناسی) ۹۴۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴۸۹

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۷٫۵۴۷-۸٫۸۳۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۸۹۵-۵٫۶۶۵ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۷٫۶۶۰دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۱٫۳۳۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش