معرفی دانشگاه سنت مری Saint Mary`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت مری Saint Mary`s University 

معرفی دانشگاه سنت مری Saint Mary`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه سنت مری واقع در مرکز هالیفاکس، نوا اسکوشیا، این دانشگاه دومین دانشگاه بزرگ استان است که با ساختمان های نمادین، فضای سبز و هوای اقیانوسیه تازه با تاریخ غنی ۲۱۷ ساله است. این دانشگاه برای برنامه های کارشناسی عالی و برگزیدن برنامه های کارشناسی ارشد تازه شناخته شده است، دانشجویان دانشگاه سنت مری از تجربیات شخصی با متوسط کلاس مقدماتی ۴۰ نفره بهره می برند. دانشگاه سنت مری یک جامعه پر جنب و جوش جهانی با ۶۷ درصد از دانشجویانی که از نوا اسکوشیا و کانادا و ۳۳ درصد که از بیش از ۱۱۲ کشور می باشند، مرتبط است.

دانشگاه سنت مری عمیقا متعهد شده است تا به فارغ التحصیلان ابزار و تجربیاتی را ارائه دهد که برای موفقیت نیاز دارند. دانشگاه سنت مری بخاطر روحیه کارآفرینی قوی و آموزش پژوهش های نوآورانه که فراتر از دیوارهای دانشگاه و جامعه گسترده تر است، شناخته شده است. دانشکده تجاری سابی دانشگاه سنت مری یکی از بزرگترین و محترم ترین دانشکده های تجاری در آتلانتیک کانادا و پیشرو ملی است. این دانشگاه فرصت های آموزشی تجربی را برای دانشجویان مانند کارآموزی، تحقیق، یادگیری خدمات و مسابقات درگیر جامعه را افزایش داده است. دانشگاه سنت مری به افزایش مزایای خود ادامه می دهد و رتبه تحقیقات و برنامه های خود را بالا می برد، این دانشگاه با درآمد تحقیقاتی خود دومین دانشگاه تحقیقاتی نوا اسکوشیا شده است.

دانشگاه سنت مری رسم اشتغال جوامع بومی و جهانی، به کار گیری فارغ التحصیلان فعال، برخی از آنان که رهبران ملی و بین المللی در تجارت هستند، سیاست، هنر، فرهنگ، علوم و صنایع را دارد.

دانشجویان دانشگاه سنت مری در هر روز تجربه جهانی، که تماما در یک شهر محدود شده، دارند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵٫۴۷۴

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴۹۷

نیمه وقت (کارشناسی) ۵۲۲

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۵۴

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۶۱۷-۷٫۹۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۲۶۴-۷٫۵۶۴ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۷٫۰۸۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۲٫۲۸۴-۱۶٫۷۵۱ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش