معرفی دانشگاه شربروک University Of Sherbrooke با سایت آکادمیک

دانشگاه شربروک University Of Sherbrooke

معرفی دانشگاه شربروک University Of Sherbrooke با سایت آکادمیک

دانشگاه شربروک در سال۱۹۵۴ تاسیس گردید، این دانشگاه یکی از دانشگاه های فرانسوی زبان است که در ۱۵۰ کیلومتری مونترال واقع شده است. این دانشگاه در سه محور تدریسی، حدود ۴۰۰ برنامه در مکانی که بیش از ۴۱٫۰۰۰ دانشجو از ۹۶ کشور و منطقه را پذیرا است، ارائه می دهد.

دانشگاه شربروک از هشت دانشکده حقوق، دانشکده مدیریت، آموزشی، مهندسی، مکاتبات و علوم انسانی، علوم پزشکی و بهداشتی، علوم، علوم فعالیت های فیزیکی است و سه مرکز دانشگاهی شامل مطالعات مذهبی، غنی سازی آموزش تحقیق، آموزش محیط زیستی و گسترده پایدار است.

این دانشگاه دارای سه پردیس است، دو پردیس آن در شربروک واقع شده است. پردیس اصلی در پایه کوه سنت اس بورکیو واقع شده که همگی آنان مدیریت تاسیس، ادارات و بیشتر دانشکده ها را ایفا می نماید. تمام واحدهای مرتبط به رشته های بهداشت در یک پردیس که در شرق شهر واقع شده است جمع شده اند. پردیس سوم در لانگیوال (Longueuil)، در ایستگاه مترو مونترال واقع شده است.

این دانشگاه همچنین برنامه های پزشکی خود در ساگوانری (کبک) و مانکتون ( نیوبرانزویک) ارائه می دهد و به لطف مشارکت با دانشگاه کبک در چیکوتومی و دانشگاه مانکتون است.

دانشگاه شربروک در آموزش مشارکتی پیشرو است. اکنون به عنوان رهبر این روش به شمار می رود که به دانشجویان این امکان را می دهد تا به لطف کارآموزی یک تجربه کسب شده در محیط کار را به دانش نظری خود بی افزایند.

شهرت تعالی دانشگاه شربروک براساس فعالیت های تحقیقاتی خود که منجر به اکتشافات اصلی می گردد است. برخی از فناوری های انتقالی برای ترغیب بازار رقابتی فناوری شرکت ها ساخته شده اند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۱٫۹۷۳

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۵٫۰۶۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۲٫۸۳۲

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۵٫۲۹۵

منبع: اداره مشارکت بین دانشگاهی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۴۲۱-۱۹٫۴۵۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۵٫۶۳۷-۱۷٫۴۲۱ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش