معرفی دانشگاه فنی اونتاریو Ontario Tech University با سایت آکادمیک

دانشگاه فنی  اونتاریو Ontario Tech University

معرفی دانشگاه فنی اونتاریو Ontario Tech University با سایت آکادمیک

دانشگاه فنی اونتاریو تفکر مدرن و پیشبردی است، این دانشگاه علوم اکتشافی و بکار گیری دانش برای تسریع در رشد اقتصادی، توسعه منطقه ای و نوآوری اجتماعی را گسترش می دهد. دانشگاه به دانشجویان و فارغ التحصیلان الهام می بخشد و آنان را برای ایجاد تاثیر مثبت در دنیای متمرکز تکنولوژی مجهز می نماید.

دانشگاه بر این باور است که این نه تنها در مورد توسعه دستیابی به موفقیت بعدی فناوری پیشبردی است. درک و ادغام پیامدهای اجتماعی و اخلاقی تکنولوژی مهمترین عامل اصلی آن است.

دانشگاه با آزمایش موثرترین راه های یادگیری انعطاف پذیر و پویا، دادن انتخابات بیشتر به افراد بیشتر با مناظر آموزشی در حال تغییر سازگار می شود. دانشگاه با ارائه طیف وسیعی از فرصت های آموزشی اعتباری و تجربی و ایجاد فعالیت های کارآفرینی، گزینه های آموزشی فراگیر محور را ارائه می دهد.

دانشجویان از یک زندگی جذاب در محوطه دانشگاه لذت می برند که شامل هزاران کلوپ، رویدادهای فرهنگی و جامعه ای، فرصت های تفریحی و برنامه های ورزشی متنوع افزایشی در بسکتبال، بدمینتون، پرتاب وزنه، رقص، گولف، هاکی، قایق سواری، فوتبال و کرال زنان است.

علاوه بر تعالی تدریس، دانشگاه به دانشجویان خودش فرصت های آموزش تجربی از طریق کارآموزی، مشارکت، تمرین، پروژه های تحقیقی و موارد بیشتر را ارائه می دهد. در واقع، ۸۵ درصد از دانشجویان سال های بالای کارشناسی ارشد در آموزش های تجربی مشارکت می نمایند.

این دانشگاه با سازمان های صنعت، جامعه، دولت و دانشگاه ها همکاری می نماید، آنان را با محققان و دانشجویان گردهم می آورد تا راه حل های نوآورانه ای را برای مهمترین مشکلات شرکای خود کشف نمایند. این دانشگاه دارای بیش از ۸۰ آزمایشگاه و امکانات تحقیقاتی تخصصی است، دانشگاه فنی اونتاریو متعهد به جذب محققان پورشور و توانا برای بخش پردیس های هنر خود است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۸٫۹۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۵۲۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۶۱۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۲۸۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۹۱۵-۵٫۹۸۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۷٫۵۷۹ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۰٫۷۲۱-۲۱٫۹۳۵ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۸٫۷۹۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در علوم اجتماعی و اخلاقی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش