معرفی دانشگاه لارستان Laurentian University با سایت آکادمیک

دانشگاه لارستان Laurentian University

معرفی دانشگاه لارستان Laurentian University با سایت آکادمیک

دانشگاه لارستان برنامه های دریافت جایزه، محیط آموزشی چند فرهنگی و پردیس ها نفس گیر دارد. دانشگاه همچنین در مهیا ساختن فارغ التحصیلان برای آینده ای روشن و پاداش دار سابقه اثبات شده ای دارد. شش ماه پس از اخذ دیپلم، ۹۲ درصد از فارغ التحصیلان لارستان یک شغل خوب کسب می نمایند. این موفقیت ریشه در ارادت دانشگاه به ارائه آموزش شخصی دارد. با کمترین نسبت دانشکده های دانشجویی در انتاریو، لارستان به دانشجویان این امکان را می دهد تا مستقیما با اساتید در ارتباط باشند و همچنین یکدیگر را با نام کوچک بشناسند.

دانشگاه لارستان طیف وسیعی از برنامه ها را برای تکمیل رتبه علایق که شامل تمرکز قوی بر فرهنگ بومی و تحقیقات است، را ارائه می دهد. به عنوان یک دانشگاه دو زبانه، دانشگاه لارستان ۵۹ برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان فرانسه و خدماتی را برای ۱۸۰۰ دانشجوی فرانسه زبان ارائه می دهد. انعطاف پذیری برنامه های مدرک دار دانشگاه به دانشجویان این امکان را می دهد تا برای متناسب کردن مطالعاتشان با استفاده از تمرکز، افراد کم سن و بزرگسالان یا تخصص های ویژه انجام دهد.

دانشگاه لارستان در یک پردیس زیبای ۷۶۵ هکتاری واقع شده است، به دلیل چشم اندازهای زیبا که با پنج دریاچه ی آب شیرین ۳۳۰ سودبری، یک جنگل ترکیبی و راه های نفس گیر طبیعی احاطه شده است. دانشگاه لارستان در سرزمین های سنتی Atikameksheng Anishnawbek و Wahnapitae First Nation واقع شده است، و به عنوان خانه ی مدرسه مهندسی بهارتی (Bharti)، معادن مدارس گودمن، مدرسه هارگوئیل (Harquail) علوم زمینی، مدرسه معماری مک اودن (McEwen)، مدرسه پزشکی شمالی اونتاریو (NOSM)، خوابگاه ویل با همکاری دریاچه های واحد زیست محیطی آب های شیرین شناخته شده است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۶٫۴۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶۴۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۸۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۳۵۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو (شامل دانشگاه هرست) ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۶۷۸-۶٫۰۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲۵٫۳۰۹-۲۵٫۹۶۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۳۵۳-۵٫۷۲۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۲٫۹۶۱-۱۴٫۳۶۱ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش