معرفی دانشگاه لاوال Laval University با سایت آکادمیک

دانشگاه لاوال Laval University

معرفی دانشگاه لاوال Laval University با سایت آکادمیک

دانشگاه لاوال در سال ۱۸۶۷ تاسیس گردید و در رده بندی بین دانشگاه های بزرگ کانادا قرار گرفته است. این دانشگاه دارای ۴۳٫۰۰۰ دانشجو، ۳٫۸۰۰ استاد، سخنران و دیگر مدرسان و کارمندان تحقیقاتی است که در ۱۷ دانشکده و بیش از ۶۰ ساختمان، مدرسه و موسسه پخش شده است. این دانشگاه، دانشگاه بزرگی در مقیاس انسانی می سازد که در پردیس سرسبز و جنگلی در قلب شهر کبک واقع شده است.

انتخاب دانشگاه لاوال به معنای ساخت آینده در محیط زندگی استثنایی، در جاییکه همه چیز برای کسب موفقیت برنامه ریزی شده است مانند انتخاب برنامه از بین ۵۰۰ برنامه ی دیگر که در سه دایره مطالعاتی قرار دارد، اقامت و کارآموزی بودجه در خارج از کشور، کیفیت شناخته شده نظارت، یک فرهنگ، ورزش و زندگی اجتماعی دوستانه ارائه می دهد.

تدریس از سوی اساتیدی ارائه می شود که از دسترسی، صراحت و تعهد به دانش آموزان ایستادگی می کنند. با تخصص ۴۰۴ میلیون دلار بودجه تحقیقات و ساخت و بیش از ۲۷۵ مرکز، کسری و موسسات و دیگر گروه های تحقیقاتی، اساتید از زیرساخت های گسترده بهره می برند و پیشرفت های علمی و نوآوری های اجتماعی را چند برابر می کنند. با سپاس از آنان، دانشگاه لاوال در رتبه هفتم در بین دانشگاه های تحقیقاتی رهبری در کانادا قرار دارد.

بیش از ۹۰ درصد از برنامه های کارشناسی شامل کارآموزی های اجباری و اختیاری است که در شمار نمایه های مطالعاتی ارائه شده همچون بین الملل، کارآفرینی، توسعه پایدار، تمایز و تحقیق قرار ندارد. دانشگاه همچنین برای برنامه های کارآموزی و تحصیلات خارجه شهرت دارد، علاوه بر آن برای ارائه دوره های زبانی برای آماده سازی آنان نیز شهرت دارد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۲٫۱۵۵

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۸٫۴۵۵

نیمه وقت (کارشناسی) ۹٫۳۵۲

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴٫۰۵۱

منبع: اداره مشارکت دانشگاه های داخلی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

اقامت کبک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۴۲۱-۱۹٫۴۵۹دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین۱۵٫۶۳۷-۱۷٫۴۲۱دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش