معرفی دانشگاه لث بریدج University Of Lethbridge با سایت آکادمیک

دانشگاه لث بریدج University Of Lethbridge

معرفی دانشگاه لث بریدج University Of Lethbridge با سایت آکادمیک

دانشگاه لث بریدج یک دانشگاه برتر کانادایی و موسسات تحقیقاتی آموزشی است.

یک دانشگاه دانشگاهی جامع و تحقیقاتی است، دانشگاه لث بریدج به بیش از ۸٫۹۰۰ دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد از سراسر دنیا در محیط دانشگاه در لث بریدج و کالگری در هر سال خوش آمد گویی می کند. این دانشگاه بیش از ۱۵۰ برنامه کارشناسی و ۷۰ برنامه کارشناسی ارشد در رشته های هنر و علوم، آموزش، هنرهای زیبا، علوم سلامتی، تحصیلات لیبرال، تحصیلات کارشناسی ارشد و مدرسه تجاری دفیلان ارائه می دهد.

این دانشگاه در مرکز سرزمین های بلکفوت، پردیس لث بریدج به رودخانه ی الدمن مشرف است و برای امضا ساختمان آرتور اریکسون معروف است. در سال ۲۰۱۹، دانشگاه لث بریدج علوم متداول را باز کرد، که پیشرفته ترین امکانات برای آموزش علوم و تحقیق در کانادا است.

دانشگاه لث بریدج دارای مرکز تحقیقاتی پیشرو و موسسات در سراسر آموزش است که شامل مرکز کانادایی برای علوم اعصاب رفتاری است. هر دو دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در کنار محققان موفق در یک محیط کاملا پشتیبان و چند رشته ای که در آموزش لیبرال پایه گذاری شده، کار می کنند.

دانشگاه لث بریدج تنها دانشگاه در آلبرتاست که تجربیات همکاری علوم و هنر را برای هر رشته ای در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد، و برنامه تجاری آن یکی از شش درصد مدرسه تجاری جهانی است که توسط انجمن پیشبرد دانشکده های بازرگانی دانشکده (AACSB) اعتبار دارد.

لث بریج، شهری با قدمتی بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نفر، در جنوب آلبرتا واقع شده است و با کوه های راکی​​، کالگری و مرزهای ایالات متحده فاصله دارد. این یکی از آفتابی ترین شهرهای کانادا است و بادهای گرم و هوای چینوک  Chinookبه لث بریج برخی از معتدل ترین زمستان های غربی کانادا را می دهد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۷٫۶۴۹

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۵۱۵

نیمه وقت (کارشناسی) ۶۶۹

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۲۳

منبع: دانشگاه لث بریدج ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی۴٫۹۷۴ دلار

هزینه کارشناسی ارشد ۵٫۸۳۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۲٫۶۴۱-۱۷٫۵۲۷ دلار

هزینه کارشناسی ارشد ۱۳٫۵۳۲ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش