معرفی دانشگاه لیک هد Lakehead University با سایت آکادمیک

دانشگاه لیک هد Lakehead University

معرفی دانشگاه لیک هد Lakehead University با سایت آکادمیک

دانشگاه لیک هد یک دانشگاه مبتکر و جامع است که به دانشجویان می آموزد که چگونه بی اندیشند نه اینکه به چه چیزی بی اندیشند. این دانشگاه با داشتن پردیس های در تاندر بی (Thunder Bay) و اورلیا (Orillia) است، لیک هد به عنوان یکی از “خانه های قدرت برابر” برای خدمت به گروه های تحت نمایندگی از جمله دانشجویان بومی و نسل اول متعهد شده، شناخته شده است. دانشگاه بر یادگیری های کاربردی و بسیار تاثیرگذار تاکید دارد، که بر میزان استخدام فارغ التحصیلان تاثیر بسیار دارد ( حدود ۹۷ درصد در طی دو سال تحصیل).

دانشگاه لیک هد در بین نیمی از لیست برتر دانشگاه آموزش عالی تایمز از دانشگاه های برتر سراسر دنیا قرار گرفته شده است. مطابق رده بندی دانشگاه های آموزش عالی تایمز دنیا، دانشگاه لیک هد در رتبه ۶۰۱-۸۰۰ از بین ۱۴۰۰ دانشگاه از ۹۲ کشور قرار گرفت.

این دانشگاه طیفی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در ۱۰ دانشکده که شامل مدیریت تجاری، آموزش، مهندسی، مطالعات فارغ التحصیلان، علوم بهداشتی و رفتاری، حقوق، پزشکی، مدیریت منابع طبیعی، مطالعات علوم و محیط و مطالعات اجتماعی و علوم انسانی، ارائه می دهد. دانشجویان می توانند از ۳۷ برنامه کارشناسی که شامل هفت برنامه دکترا است، انتخاب نمایند. دانشگاه همچنین با داشتن برنامه های منحصر به فرد مدرک فوق دیپلم در مهندسی و بسیاری از رشته های دیگر در زمینه های انتقال دانشکده ها پیشگام است.

این دانشگاه در ۹۰ دقیقه ای شمال تورنتو واقع شده است، پردیس دانشگاه لیک هد اورلیا برنامه هایی را در تجارت، کار اجتماعی و آموزش به همراه رشته داخلی مدرک هنر و علوم( با رشته هایی در جرم شناسی، پایداری محیط زیست و فیلم و ارتباطات رسانه ای) ارائه می دهد.

دانشگاه لیک هد رتبه برتر دانشگاه تحقیقاتی کانادا را در گروه خود توسط منابع اطلاعاتی تحقیقاتی (Research Infosource) برای پنجمین سال پیاپی بی سابقه خواند، این دانشگاه فرصت های تحقیقاتی متنوعی را برای دانشجویان کارشناسی در هر دو پردیس ارائه می دهد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵٫۹۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۵۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۲۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۲۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۳۹۸-۵٫۹۸۵ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۸۹۴-۵٫۳۹۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۳٫۷۳۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۴٫۹۳۴ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش