معرفی دانشگاه مانکتون University Of Moncton با سایت آکادمیک

دانشگاه مانکتون University Of Moncton

معرفی دانشگاه مانکتون University Of Moncton با سایت آکادمیک

دانشگاه مانکتون مفتخر است که پردیس هایش در ادمونتون، مانکتون و شیپاگان واقع شده است، دانشگاه مانکتون بزرگترین دانشگاه کانادا به طور کامل در فرانسه در خارج از کبک است. این دانشگاه میزبان ۸ دانشکده و ۳۶ مرکز، کرسی ها و موسسات تحقیقاتی است، این دانشگاه یک محیط زندگی است که در آن آزادی بیان و استقلال از رشد کامل ۴٫۹۸۶ دانشجو خود اطمینان حاصل می نماید.

این دانشگاه در سال ۱۹۶۳، بنیان گذاری شده است، اکنون دارای بیش از ۴۰۰ استاد و ۱۶۵ برنامه سه گردشه در رشته های مختلف است. در اکثر این برنامه ها دو سال نخست در سه پردیس ارائه می گردد و سال های دیگر در پردیس مانکتون می باشد.

این دانشگاه شدیدا معتقد به داشتن کیفیت آموزش بر پایه دانشگاهی محکم و یادگیری علمی در میان مدت است. دانشجو با انتخاب برنامه مشارکتی، می تواند بیش از یک دوره کارآموزی را در طول تحصیل انجام دهد تا بتواند تجربه حرفه ای کسب نماید.

دانشگاه مانکتون طیف وسیعی از دوره های آنلاین را ارائه می دهد خواه در زمینه مدیریت اجرایی، مدیریت اطلاعات، بهداشت، جنگل داری و دیگر زمینه ها باشد. این دانشگاه برنامه های آنلاین مانند گواهی مدیریت امنیتی اطلاعات تجاری، لیسانس مدیریت تجاری و لیسانس آموزشی را ارائه می دهد.

دانشگاه مانکتون با در دست داشتن زیر ساخت های تحقیقاتی در حال رشد، زمینه های تحقیقاتی مهم را در زمینه های آکادین (Acadian) و مطالعات اقلیتی، بهداشتی، محیط زیست، فناوری اطلاعاتی و ارتباطی و همچنین مواد نوری و پیشرفته ایجاد کرده است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۴٫۰۵۵

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴۱۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۳۲۲

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۸۹

منبع: انجمن دانشگاه های اتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۰۶۶-۶٫۴۲۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۷۷۵-۸٫۵۳۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۱٫۷۷۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۵٫۴۴۵-۱۶٫۰۸۶ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

پردیس مانکتون

در محیط دانشگاه

پردیس ادمونتین

در محیط دانشگاه

پردیس شیپانگ

در محیط دانشگاه

 

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش