معرفی دانشگاه مانیتوبا University Of Manitoba با سایت آکادمیک

دانشگاه مانیتوبا University Of Manitoba

معرفی دانشگاه مانیتوبا University Of Manitoba با سایت آکادمیک

دانشگاه مانیتوبا برنامه های متنوعی شامل مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و فرصت هایی برای آموزش فوق دکترا در رشته های متفاوت ارائه می دهد. این دانشگاه برنامه های قابل دسترسی ویژه ای برای آن دسته از دانشجویان که هیچ پیش زمینه ای برای ورود به دانشگاه دارند، دارد.

اکثر دانشجویان سال اولی دانشگاه ۱ را میگیرند، یک روش منحصر به فرد برای سال اول تحصیل که به دانشجویان این اجازه را می دهد تا دوره های ویژه برای برنامه های انتخاب شده ضمن حصول اطمینان از مواجهه دوره های چندین رشته ای دیگر را می دهد.

در سال گذشته، دانشگاه مانیتوبا به بیش از ۲۵۰۰ دانشجوی ملی (متیس و اینوئیت)، و بیش از ۲۵۰ دانشجوی کارشناسی خوش آمد گفت. دانشگاه مانیتوبا دارای یکی از بزرگترین جمعیت دانشجویی بومی در کانادا است.

پردیس اصلی دانشگاه در کنار رودخانه رد در حدود ۱۲ کیلومتری از مرکز شهر وینیپگ واقع شده است. دانشکده علوم سلامت رادی- متشکل از دانشکده پزشکی مکس رادی، دانشکده دندان پزشکی دکتر جرالد نیزنیک و دانشکده پرستاری، علوم داروسازی و توان بخشی- در مرکز وینیپگ، مجاور مرکز علوم سلامت، یکی از بزرگترین مراکز مراقبتی عالی استانی، واقع شده است.

دانشگاه مانیتوبا دارای ۵۵ مرکز تحقیقاتی است که تحقیقات و بورس های مشترک را در زمینه هایی از جمله تغییرات آب و هوایی قطب شمال، خصوصیات مواد پیشرفته، پروتئومیکس، بهداشت عمومی و جمعیت جهانی، ایمنی، التهاب و بیمارری عفونی تقویت می نماید.

دانشگاه مانیتوبا رتبه ۱۳ را در بین ۵۰ دانشگاه تحقیقاتی برای جذب بورس ها و قراردادهای تحقیقاتی را کسب نموده است، این دانشگاه اخیرا ۴۶ کرسی تحقیقاتی کانادا، کرسی تحقیقاتی ۱۵۰ کانادا و برنده جایزه کرسی تحقیقات عالی کانادا را به خود تخصیص داده است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۲٫۴۵۶

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۳٫۱۶۶

نیمه وقت (کارشناسی) ۳٫۳۷۶

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۵۹۵

منبع: دانشگاه مانیتوبا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳٫۹۱۶-۴٫۵۱۶ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۵٫۱۴۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۴٫۹۸۲-۱۷٫۳۷۵دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۱٫۳۲۵ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش