معرفی دانشگاه منونایت کانادا Canadian Mennonite University با سایت آکادمیک

دانشگاه منونایت کانادا Canadian Mennonite University

معرفی دانشگاه منونایت کانادا Canadian Mennonite University با سایت آکادمیک

دانشگاه منونایت کانادا یک موسسه آنابپتیست مسیحی است که برنامه های دانشگاهی در هنر، موسیقی، علوم و تجارت ارائه می دهد. دانشگاه منونایت کانادا  (CMU)، در وینیپگ واقع شده و از سوی استان مانیتوبا در ۱۹۹۸ منشور گردیده است، این دانشگاه با بورس های عالی ( تقریبا ۹۰ درصد دانشکده CMU دوره دکترا می پذیرد)، اشتغال آموزش (با دانشجویانی که فعالانه از سوی روابط شخصی حمایت می شوند و از سوی دانشکده و کارمندان نظارت می شوند)، خوش آمدگویی جوامع (زندگی در محیط دانشگاه و بسیاری از فرصت ها برای شامل شدن)، ادغام ایمان (دعوت دانشجویان تعهدات و سوالات مربوط به ایمان مسیحیت) و آموزش کاربردی ( افزایش کلاس از طریق تمامی برنامه های مدرکی تمرینی) مشخص می گردد.

CMU از سوی چهار جامعه راهنمایی می شود: آموزش صلح و عدالت، آموزش از طریق فکر و عمل، مهمان نوازی سخاوتمندانه با گفتگوی رادیکال و جوامع دعوتی مدلینگ. یک جزء علمی در تمامی برنامه ها، آموزش را از طریق مشارکت جوامع توسعه می دهد.

CMU به دانشجویان سراسر کانادا و دنیا خوش آمدگویی می کند، این دانشگاه ۱۹ رشته کارشناسی ارشد هنر و همچنین کارشناسی علوم، کارشناسی مدیریت تجاری، کارشناسی موسیقی و مدرک کارشناسی موسیقی درمانی و همچنین مدرک کارشناسی ارشد در کلام شناسی، وزارتخانه، ایجاد صلح و توسعه مشارکتی و MBA را ارائه می دهد.

در ادامه، یک مدرسه هشت ماهه نظامی که تجربیات، تقابل فرهنگی، آموزش های خارج از دانشگاه در کانادا و گواتمالا را ارائه می دهد.

CMU همچنین دانشکده ای دارد که در محیط دانشگاه وینیپگ قرار گرفته است. دانشکده مینون سایمون برنامه مدرک کارشناسی در مطالعات حل اختلاف و در مطالعات گسترده بین المللی در وابستگی به دانشگاه وینیپگ را ارائه می دهد. ثبت نام در دانشکده مینون سایمون در سال ۲۰۱۸، ۸۵۰ دانشجو بود.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵۲۶

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۳۴

نیمه وقت (کارشناسی) ۷۸۷

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۲۹

منبع: دانشگاه منونایت کانادا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ——-

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ——–

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ——-

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ———

منبع: دانشگاه منونایت کانادا. هزینه برای تمامی برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش