معرفی دانشگاه مونت آلیسون Mount Allison University با سایت آکادمیک

دانشگاه مونت آلیسون Mount Allison University

معرفی دانشگاه مونت آلیسون Mount Allison University با سایت آکادمیک

دانشگاه مونت آلیسون یک مؤسسه علمی و هنری لیبرال کوچک و در مقطع کارشناسی در ساک ویل، نیوبرانزویک، یک شهر دانشگاه زیبا در ساحل شرقی کانادا است. نیمی از جمعیت دانشجویان ورودی سال اول خارج از استان هستند و تقریبا ۱۲ درصد از دانشجویان از خارج از کشور هستند. دانشگاه، که متعهد به اطمینان بخشیدن از دریافت شخصی و توجه یک به یک است، به ۵۵ دانشمند رودز – یکی از بهترین سوابق سرانه در بین دانشگاه های کانادا – و همچنین یکی از بزرگترین موقوفات سرانه با بیش از ۱۷۷ میلیون دلار دارد.

دانشگاه مونت الیسون برای ارائه دانشجویان با یک تجریه آموزشی غنی سازی، متنوع و چالش برانگیز شهرت یافته است. در ادامه به مدارک داده شده در هنرها، بازرگانی، علوم، هنرهای زیبا و موسیقی، دانشجویان می توانند از بیش از ۴۰ برنامه که با علایق و اهداف مشاغل همسان است، انتخاب نمایند. دانشگاه همچنین چندین برنامه گواهی تعبیه شده را معرفی می نماید، در بخش های خاص دانش و شایستگی ها را برجسته می نماید. برنامه های گواهی جاری شامل: سواد بصری و فرهنگ، بیوپسیولوژی ، تنوع، برابری و مشمولیات و روشهای تحقیقی اجتماعی است.

تمامی جنبه های جامعه آموزشی دانشگاه یک برنامه دانشگاهی ایده ال با فعالیت های فوق برنامه ای و فرهنگی ترد شده ادغام می شود که شامل وارسی، کلوپ و ورزش داخلی به همراه یک آرایه مهیج از تغییرات و برنامه های تحصیل در خارج است. دانشجویان کارشناسی می توانند در تحقیقات نوآوری در اوایل سال دوم و برخی از مقالات منتشر شده از اساتید پیش از فارغ التحصیلی آنان مشارکت نمایند.

دانشگاه مونت الیسون همچنین عضو یکی از دانشگاه های مپل لگ Maple League به همراه آکادیا، بیشاپ و دانشگاه سنت فرانسیس خاویر است. چهار دانشگاه با تعهد متمرکز آنها به تجربه کارشناسی پشتیبانی می شود.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲٫۱۶۷

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۱۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۶۴

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۳

منبع: مجمع دانشگاه های اطلس ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۸٫۷۷۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۸٫۱۳۰دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای تمامی برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه

 

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش