معرفی دانشگاه مونت رویال Mount Royal University با سایت آکادمیک

دانشگاه مونت رویال Mount Royal University

معرفی دانشگاه مونت رویال Mount Royal University با سایت آکادمیک

شهرت دانشگاه مونت رویال برای یادگیری شخصی در کلاس های کوچیکتر برای بیش از صد سال است که دانشجویان را در محیط دانشگاه جذب نموده است. مونت رویال برای تعالی دانشگاهی، موفقیت دانشجویان فارغ التحصیل فداکار و تمرکزش در تدریس و یادگیری که از طریق بورسیه آگاه شده اند، شهرت دارد.

دانشگاه طیف گسترده ای از مدارک کارشناسی همانند دیپلم و برنامه گواهی ها را ارائه می دهد، که همگی با هدف آماده ساختن دانشجویان فارغ التحصیل برای یک عمر از فرصت ها به عنوان شهروندان کمک می کند. دانشجویان از رشته ها و مدارک متنوع گسترده در یک برنامه مختلط که شامل مالی، طراحی داخلی، تحصیلات سیاسی، علوم محیطی، پخش روزنامه نگاری و تحصیلات کودکان انتخاب می کند.

در دانشگاه رویال، اساتید برای ارتباط با دانشجویان نام کوچک آنان را بیان می کنند. اعضاء دانشکده تحقیقاتشان را در کلاس ها ارائه می دهند و مستقیما فارغ التحصیلان را در پروژه های معنادار مشارکت می دهند.

دانشگاه رویال واقع در کالگری، با ابتکاری دوستانه و کارآفرین پتانسیل شهر میهمان نوازش را بازتاب می کند. پردیس هایی شبیه پارک دانشگاه، امکانات مدرن و مسکونی، یک مرکز تفریحی برجسته، مرکز مهیج تیلور برای اجرای هنر و کتابخانه رید دیلا و مرکز آموزش را ارائه می دهد. دانشگاه دسترسی راحتی برای سرگرمی بیرون از خانه در سراسر دنیا در کوهپایه ها و رشته کوه های راکی دارد.

MRU دارای موسسات تحقیق محور است که شامل موسسه نوآوری و کارآفرینی، موسسه سعادت جامعه، موسسه محیط پایدار و موسسه بورسیه تدریسی و آموزشی است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت ( کارشناسی)    ۱۰٫۱۵۳

نیمه وقت ( کارشناسی)  ۹۱۵

منبع: دانشگاه مونت رویال (ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۴٫۹۴۲-۵٫۴۴۲ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۹٫۴۶۳ دلار

منبع: دانشگاه مونت رویال. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰)

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش