معرفی دانشگاه مونت سنت وینسنت Mount Saint Vincent University با سایت آکادمیک

دانشگاه مونت سنت وینسنت Mount Saint Vincent University

معرفی دانشگاه مونت سنت وینسنت Mount Saint Vincent University با سایت آکادمیک

دانشگاه مونت سنت وینسنت (MSVU)، در سال ۱۸۷۳ تاسیس گردید، این دانشگاه در پردیس های جنگلی زیبا که رو به آب های بدفورد بیسن (Bedford Basin)، قرار گرفته و تنها چند دقیقه از مرکز شهر هالیفاکس فاصله دارد.

ترکیبی متنوع از زنان و مردان از سراسر کانادا و بیش از ۵۰ کشور دیگر از مزایای برنامه های MSVU و احساس بی نظیر جامعه بهره می برند. با متوسط ۲۳ دانشجو در کلاس های سال اول کوچک، دانشگاه رویکردهای شخصی برای آموزش ارائه می دهد که به معنای فرصت های غنی است. یک رهبر در آموزش آنلاین است، این دانشگاه تاثیر متنوعی از برنامه های آنلاین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

MSVU، گواهی ها و دیپلم ها را همانند مدارک کارشناسی در هنر و علوم، آموزش و برنامه های مطالعات حرفه ای در زمینه هایی که به تغذیه انسانی، مدیریت تجاری، مدیریت گردشگری و مهمان نوازی، مطالعات نوجوانان و کودکان و روابط عمومی درخواست می دهند را ارائه می دهد. دانشگاه دارای طولانی ترین برنامه آموزش تعاونی معتبر در منطقه آتلانتیک است، که هر برنامه ای یک دوره برنامه کارآموزی، همکاری یا تمرین عملی متصل دارد.

دانشگاه همچنین طیف وسیعی از برنامه های آموزشی که شامل روابط عمومی ارشد، بهترین های نوع خود در کانادا و مطالعات آموزشی دکترا، یک ابتکار مشترک با شرکای دانشگاه نوا اسکوشیا را ارائه می دهد.

MSVU، دارای سه کرسی تحقیقاتی در کانادا است همانند چندین کرسی تحقیقاتی نامی دیگر که شامل کرسی NSERC آتلانتیک برای زنان در علوم و مهندسی است، که هدف ابتدایی افزایش مشارکت زنان در این زمینه ها است. در MSVU، دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از مزایای بیشماری همچون دستیارهای تحقیق غیر معمول در دانشگاه های بزرگ ، به همراه اشتغال در کنار اساتیدی که در زمینه های خود تخصص دارند (از بیماری های آلزایمر و سالخوردگی تا امنیت غذایی، پیشرفت کودکی، ناتوانی آموزشی و موارد بیشتر) بهره می برند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲٫۴۳۱

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱۴۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۵۷۱

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۶۶۱

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۶۴۹-۷٫۹۳۲ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۵٫۱۹۳-۵٫۹۶۳ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۵٫۸۶۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۰٫۷۲۲دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش