معرفی دانشگاه مک ایوان Macewan University با سایت آکادمیک

دانشگاه مک ایوان Macewan University

معرفی دانشگاه مک ایوان Macewan University با سایت آکادمیک

دانشگاه مک ایوان، در سال ۱۹۷۱ تاسیس گردید، این دانشگاه یک سنت طولانی در الهام بخشیدن به دانشجویان خود با ترکیبی قدرتمند از تعالی دانشگاهی و تجارب یادگیری شخصی دارد. این دانشگاه برنامه های گسترده جامعی را به جوامع دانشجویانی که شماری بیش از ۱۸۰۰۰ دانشجوی تکمیلی تمام وقت که شامل حدود ۱٫۱۰۰ دانشجوی بین المللی از بیش از ۸۰ کشور می باشد ارائه می دهد.

دانشگاه مک ایوان آموزش تحول بخش در محیط آموزشی خلاق، مشارکتی و حمایتی در جاییکه نوآوری و خلاقیت شکوفا می شود ارائه می دهد.

دستورالعمل ها نخست بر روی تدریس تمرکز می کند اما برخی بر روی شکست زمین، تحقیقات شناسایی بین المللی و بورسیه ای و فعالیت های هنری مشغولند. تحقیقات دانشکده، کیفیت تدریس و برنامه درسی را آگاه و تقویت می کند و فرصت هایی را برای مشارکت دانشجویان در پژوهش ایجاد می کند – فرصتی نادر در بسیاری از دانشگاه های تکمیلی است.

دانشگاه مک ایوان تجربه دانشجویی منحصربه فردی را ارائه می دهد که مسیرهای متنوعی را برای دستاوردها و رشد باز می نماید. دانشجویان و فارغ التحصیلان به ترتیب می گویند که دانشکده های در دسترس یکی از مهمترین دلایلی هستند که با تحصیلاتشان در دانشگاه مک ایوان راضی هستند. اعضاء دانشکده برای پیدا کردن راحت و قابل دسترس هستند، و دانشجویان می گویند که روابط تک به تک با دانشکده را ارزش می دهند.

دانشگاه مک ایوان دو پردیس در ادمونتون، آلبرتا دارد. دانشجویان دسترسی به امکانات به روز آموزشی که شامل علوم، کامپیوتر و مهندسی آزمایشگاهی و کتابخانه جامع با بیش از ۱٫۲۴۷٫۰۰۰ کتاب، دوره های دوره ای، مجله های الکترونیکی و مواد صوتی تصویری را دارد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۱۲٫۶۹۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۲٫۳۲۳

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۲۱

منبع: دانشگاه کونکوردیا ادمونتین( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی۷٫۲۲۶ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۳٫۷۳۴ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۰٫۸۷۵-۱۲٫۷۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۶٫۵۷۵-۲۴٫۹۷۵ دلار

منبع: دانشگاه کونکوردیا ادمونتین. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰). هزینه برنامه فارغ التحصیلی برای دو ترم.

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش