معرفی دانشگاه مک مستر McMaster University با سایت آکادمیک

دانشگاه مک مستر McMaster University

معرفی دانشگاه مک مستر McMaster University با سایت آکادمیک

هدف دانشگاه مک مستر ایجاد دنیایی روشن تر، برای پیشبرد سلامت جوامع و خوب بودن است و جوامع بومی و جهانی از طریق تحقیق و یادگیری را خدمات می دهد. تعهد به تحقیق، تدریس و همکاری در سطح جهانی، دانشگاه مک مستر را در رده بندی تاثیرگذار دانشگاه جهانی آموزش عالی تایمز برای سال ۲۰۲۰ به رتبه ۷۲ رسانده است. دانشگاه رتبه دوم جهان را در رتبه بندی تاثیرگذار در سال ۲۰۱۹ را براساس اهداف توسعه پایدار UN قرار داده است، و در سال ۲۰۱۸ جایزه جهانی تدریس را از سوی HE پیشرفته اخذ نموده است.

دانشکده پزشکی مک مستر و برنامه های علوم بهداشت شهرت جهانی دارد و هر یک از شش دانشکده و مدرسه حرفه ای با تعهد به میان رشته ای و رویکردهای شکسته در زمینه تدریس و تحقیق هدایت می شوند. دانشجویان مک مستر فرصت مشارکت با طیف وسیعی از برنامه های سازمان دهی شده در سراسر دانشکده های علوم انسانی، علوم اجتماعی، تجارت، مهندسی، علوم و علوم بهداشتی و در تعامل با جامعه و جهان به طور کلی برای شخصی سازی آموزش آنها دارد.

سالن L.R ویلسون دانشگاه مک مستر، مرکز هچ آموزش کاربردی مهندسی و بزرگترین سرمایه گذاری تک  دولتی در آزمایشگاهات و فضای تحقیقاتی در تاریخ دانشگاهی تماما برای انتقال پردیس ها کمک می نماید، این دانشگاه همچنین دارای ۱۳ ساختمان اقامتی، چهار کتابخانه، سیاره زمینی و موزه هنرهای مک مستر است.

این دانشگاه در سال ۱۸۸۷، تاسیس گردید، پردیس اصلی این دانشگاه در همسایگی Westdale شهر همیلتون است که در نوک غربی دریاچه اونتاریو واقع شده است. پردیس اصلی با ۳۰۰ هکتار بین منطقه نیاگارا Escarpment و منطقه طبیعت زیبا از Cootes Paradise است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۸٫۹۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴٫۲۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۲۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۷۴۰

منبع: شورای دانشگاه های انتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۹۵۵-۶٫۰۴۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۶٫۳۰۷ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۶٫۹۸۱-۳۰٫۷۴۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۶٫۷۶۱-۱۷٫۰۹۶ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).نکته: تاثیر ۲۰۱۸-۱۹، متقاضیان دکترای بین المللی تنها مبلغ نرخ شهریه دانشجویان بومی را پرداخت خواهند نمود.

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش