معرفی دانشگاه مک گیل MCGill University با سایت آکادمیک

دانشگاه مک گیل MCGill University

معرفی دانشگاه مک گیل MCGill University با سایت آکادمیک

دانشگاه مک گیل در سال ۱۸۲۱ تاسیس گردید، این دانشگاه افرادی را که با الهام گرفتن از چالش و تعهد به شکل دادن آینده ای بهتر جذب می نماید. محققان دانشگاه مک گیل نه تنها برای دستیابی به موفقیت های علمی و تکنولوژیکی، بلکه برای ارزیابی اجتماع، محیط زیست، تاثیرات اخلاقی و سیاسی کاربردی تجاری، تکنولوژی، علوم و پزشکی شناخته شده اند. ترکیب متنوع جوامع مک گیل، تقریبا با ۵۰ درصد از دانشجویان کبک، ۲۰ درصد الباقی از کانادا و ۳۰ درصد دانشجویان بین المللی به علاوه اساتیدی که از سراسر دنیا هستند، کارآفرینی و محیط خلاق را پرورش می دهد.

مونترال به دانشجویان محیط امن، قابل استطاعت و پرجنب و جوش که برای زندگی و یادگیری است را ارائه می دهد. پردیس مرکزی مک گیل با ساختمان قدیمی و امکانات مدرن آمیخته شده است. پردیس مک دونالد آن در بین مزارع و جنگل های واقع در نوک غربی جزیره مونترال قرار گرفته است. با وجود هر دو پردیس آن از شهرت بین المللی برای دستاوردهای دانش و اکتشافات علوم در بین بیش از ۳۰۰ برنامه تحصیلی در ۱۱ دانشکده لذت می برند: علوم کشاورزی و محیط زیست، هنر، ادامه تحصیل، دندانپزشکی، آموزش، مهندسی، حقوق، مدیریت، پزشکی، موسیقی و علوم.

امکانات برش، برنامه های تدریسی خلاقانه و تحقیقات چند رشته ای، دانشجویان کلاس اولی و استاتید از سراسر دنیا را جذب می نماید. محققان برتر متداولا کلاس های کارشناسی را تدریس می نمایند و دانشجویان را در مسائل اولیه لازم درگیر می نمایند. دانشکده و دانشجویان در همکاری های پژوهشی گسترده با دانشگاه ها و موسسات برتر دنیا مشارکت دارند.

منابع مک گیل برای یادگیری و کشف شامل طیف گسترده ای از مراکز تحقیقاتی و شبکه ها، موزه ردپس Redpath،کتابخانه های شعبه و مجموعه های ویژه، ایستگاه های تحقیقاتی در زیر قطب شمال و قطب شمال و Gault Nature Reserve دارد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۳٫۹۰۷

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۷٫۵۶۲

نیمه وقت (کارشناسی) ۳٫۵۲۵

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۹۲۹

منبع: انجمن دانشگاه های بوریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۴۲۱-۲۰٫۲۲۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۵٫۶۳۷-۱۸٫۱۱۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش