معرفی دانشگاه نیو برانزویک University Of New Brunswick با سایت آکادمیک

دانشگاه نیو برانزویک University Of New Brunswick

معرفی دانشگاه نیو برانزویک University Of New Brunswick با سایت آکادمیک

دانشگاه نیو برانزویک UNB، یک آموزش جذاب با جامعه ای که قهرمانان، چالش ها و حمایت های دانشجویان در مسافرت هایشان در ایجاد آینده خود را ارائه می دهد.

اساتید UNB، در زمینه های خود پیشتاز هستند، تکنولوژی های توسعه یافته که از ناسا و گوگل استفاده میشود، تحقیقات پیشگام در پزشکی گیاه محوری و آموزش موسسات کانادایی برای امنیت سایبری است.

UNB، در سال ۱۷۸۵ تاسیس گردید و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های انگلیسی زبان کانادا است. دو پردیس اصلی آن در فردریک و جان سنت، نیوبرانزویک واقع شده است. همچنین UNB، پردیس ها و برنامه هایی را در دیگر بخش های کانادا و سراسر دنیا واقع کرده است.

در دانشگاه نیو برانزویک هر آینده ای حائز اهمیت است. دانشگاه تقریبا ۱۰٫۰۰۰ دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد را هر ساله ثبت نام می نماید که شامل دانشجویان از بیش از ۱۰۰ کشور است، در حالیکه نسبت چشمگیر دانش آموزان ۱۵ به یک است.

دانشگاه نیو برانزویک بیش از ۷۵ برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد. پردیس فردریک دارای ۱۱ دانشکده دانشگاهی است، شامل برنامه های مهندسی نخست کانادا، علوم کامپیوتری و رهبری صحیح است. پردیس دانشگاه سنت جان سه دانشکده دارد که برنامه های منحصر به فردی شامل یکی از برنامه های زیست دریایی کانادا را ارائه می دهد.

دانشکده آموزش پیشرفته دانشگاه نیو برانزویک را از طریق آموزش از راه دور در دسترس بین الملل قرار می دهد. موسسه زبان سنت جان دانشگاه نیو برانزویک و برنامه زبان انگلیسی فردریک دانشگاه نیو برانزویک هر ساله هزاران دانشجوی بین المللی را خوش آمد می گوید، دانشگاه به آنان در پیشبرد مهارت های هدفمند دانشگاه کمک می نماید.

دانشگاه نیو برانزویک به دانشجویان می آموزد تا برای خود و دیگران فرصت هایی را از طریق مراکز کارآفرینی و نوآوری ایجاد نمایند و یک محیط دانشگاهی شخصی، کوچک، امن و حمایت گر ارائه می دهد که تنها به اینجا بیابید.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۷٫۳۱۳

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۱٫۰۲۸

نیمه وقت (کارشناسی) ۵۷۸

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۵۲۳

منبع: مجمع دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۸۹۳-۷٫۱۲۶ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۶٫۹۷۵ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۶٫۳۶۲-۱۶٫۵۹۵دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۲٫۴۳۵ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه

 

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش