معرفی دانشگاه نیپیس سینگ NIPISSING University با سایت آکادمیک

دانشگاه نیپیس سینگ NIPISSING University

معرفی دانشگاه نیپیس سینگ NIPISSING University با سایت آکادمیک

دانشگاه Nipissing به عنوان دانشگاه جوان و پویا با طیف وسیعی از هنر، علوم، برنامه های سطوح کارشناسی ارشد و حرفه ای است، این دانشگاه یکی از بهترین تجربیات دوره دوم را در کانادا ارائه می دهد. این دانشگاه در اراضی به وسعت ۷۲۰ هکتار جنگل چشمگیر شیلد در شهر نورث بی (North Bay) اونتاریو (در چند ساعتی شمال تورنتو و غرب اوتاوا) واقع شده است. تمرکز آن بر روی موفقیت دانشجویان است که از طریق یک فرهنگ جامع فراگیر، نسبت ۲۶ به ۱ دانشجو به دانشکده و ارائه فرصت های فراوان برای یادگیری تجربی بدست می آورد.

دانشگاه Nipissing سطح بالایی از رضایت دانشجویان را دارد و به عنوان دانشگاه رهبر در اونتاریو در محیط خدمات دانشجویی، زندگی اقامتی، خدمات بهداشت روانی، ترویج دید بومی و اقدامات لازم برای جلوگیری از تجاوز جنسی شناخته شده است.

دانشگاه Nipissing برنامه هایی را در دانشکده/کالج های هنر و علوم و آموزش و مطالعات حرفه ای ارائه می دهد. دانشگاه برای برنامه های حرفه ای شهرت خوبی در عدالت کیفری، پرستاری و کار اجتماعی کسب نموده است، و دارای دانشکده/ کالج آموزشی Schulich است. دانشکده/ کالج مطالعات کارشناسی ارشد، برنامه های ارشد در آموزش، مطالعات زیست محیطی و علوم زیست محیطی، تاریخ، اصول مکانیزم، ریاضیات و جامعه شناسی ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین در مقطع دکترا دوره های آموزشی را با تمرکز بر پایداری آموزشی ارائه می دهد. دانشگاه Nipissing طی یک دهه گذشته فرهنگ تحقیقاتی خود را به میزان قابل توجهی رشد داده است و ۴۰ درصد افزایش بودجه در بیش از پنج سال از منابع عمومی و بشر دوستانه را تجربه نموده است.

دانشگاه Nipissing به عنوان یک دانشگاه محلی، تاریخ طولانی در ایجاد دسترسی به آموزش، به خصوص برای دانشجویانی که از جوامع شمالی و بومی، نسل اول و فراگیران بین المللی هستند، را دارد.

 

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۷۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱۸۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۲۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۷۸۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۸٫۵۰۶ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۹٫۳۲۵دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۸٫۳۵۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش