معرفی دانشگاه های برتر تورنتو با سایت آکادمیک

دانشگاه های برتر تورنتو

معرفی دانشگاه های برتر تورنتو با سایت آکادمیک

دانشگاه های برتر تورنتو: شهر تورنتو که به عنوان چهارمین شهر قابل زندگی توسط مجله ی اکونومی شناخته شده است، همچنین به عنوان مهد بهترین دانشگاه های کانادا نیز می باشد. دانشجویان با پیشینه و قومیت متفاوت، فرهنگ این شهر چند فرهنگی را به سادگی پذیرا می باشند. تورنتو بزرگترین شهر کانادا و پنجمین شهر بزرگ آمریکای شمالی است. علاوه بر این، به عنوان بزرگترین حباب اقتصادی در سراسر دنیا شناخته شده است. به دلیل حباب تجاری عالی این شهر ، دانشجویان بین المللی فرصت های زیادی را در زمینه مشاغل نیمه وقت و کار آموزی دارند.

دانشگاه تورنتو، دانشگاه ریرسون Ryerson university و دانشگاه یورک York university از بهترین دانشگاه های تورنتو می باشند. در ادامه این مطلب، دانشگاه های شناخته شده ی جهانی ای وجود دارد که پایه اشان در تورنتو می باشد. نگاهی به لیست دانشگاه های تورنتو بیندازیم:

 1. دانشگاه ریرسون Ryerson university
 2. دانشگاه تورنتو university of Toronto
 3. دانشگاه یورک York university
 4. کالج جورج بروان George Brown university
 5. کالج هامبر Humber college
 6. دانشگاه ترنت Trent university

 

دانشگاه ریرسون Ryerson university

از دانشگاه ریرسون به عنوان پیشتاز و رهبر کانادا، زمانیکه سخن از نوآوری و انتقال آموزش شغل محوری به میان می آید، در نظر گرفته می شود. برنامه ی MBA به عنوان یک از بهترین برنامه های تجاری در کانادا به عنوان ارزش پولی مد نظر می باشد. این برنامه بیش از ۱۰۰ برنامه ی کارشناسی و ارشد را ارائه می دهد.

 دوره های پر طرفدار دانشگاه ریرسون

 1. کارشناسی ارشد علوم داده و تجزیه و تحلیل
 2. کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر
 3. کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و مکانیک

 

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو که در سال ۱۸۲۷ تاسیس شده است، یکی از بهترین دانشکده های تعلیم و تحقیق در سراسر آمریکای شمالی می باشد. دانشکده مهندسی دانشگاه و دانشکده حقوق برای خوب بودنشان مورد تقدیر قرار گرفته اند. همچنین، برنامه های پزشکی و برنامه های اجرایی تحقیقاتی آن از سوی صنایع مورد تقدیر قرار گرفته است. این دانشگاه به عنوان نخستین دانشگاه در رتبه ی اول QS جهانی دانشگاه ها در سال ۲۰۱۸ قرار گرفته است. برخی از دانشگاه ها و دانشکده های معروف تورنتو به شرح زیر تقسیم می گردند:

 1. علمی و مهندسی کاربردی
 2. هنر و علوم محیط دانشگاهی جورج
 3. دانشکده فضای سبز، معماری و طراحی دانیل
 4. علوم رادیولوژی پزشکی
 5. برنامه بنیان سازی بین المللی
 6. کینزیولوژی و تربیت بدنی

 

دانشگاه یورک

دانشگاه یورک دومین دانشگاه بزرگ تورنتو می باشد. به دلیل آموزش و تحقیقات عالی این دانشگاه، به عنوان بهترین دانشگاه در تورنتو شناخته شده است. دانشگاه یورک رتبه ی اول ارتباطات و مطالعات رسانه ای در انتاریو را دارد و در رتبه ی دوم مردم شناسی، هنر و علوم انسانی، هنر و طراحی و حقوق می باشد.

 رتبه های برجسته ی دانشگاه یورک

 1. بیش از ۳۰۰ کلوپ دانشجویی
 2. بیش از ۲۰۰ شریک دانشگاهی بین المللی
 3. بیش از ۹۰ درصد از فارغ التحصیلان در طی دو سال مشغول به کار شده اند

 

 دانشگاه جورج بروان

این دانشگاه دارای سه محیط کاری – کاسا لوما( Casa Loma)، جیمز و واترفرانت (St. James and Waterfront) برای دانشجویان می باشد. همانطور که این دانشگاه روابط حسنه ای با صنایع برقرار نموده است، زمینه ی فوق العاده ای از فرصت های آموزشی را برای دانشجویانش فراهم آورده است. خدمات دانشجویی کالج شامل:

 1. خدمات معلولین
 2. خدمات ناشنوایان و کم شنوایان
 3. تنوع، برابری و حقوق بشر
 4. کمک های مالی
 5. مشاوره
 6. تدریس همسالان

 

کالج هامبر

کالج هامبر تدریس و تجربیات خلاقانه در هر یک از سه محیط کار دانشجویی را ارائه می دهد. به عنوان مدرسه ی پلی تکنیک، این مرکز بر تجربیات دنیای واقعی متمرکز است و همچنین مشاغلی را می پذیرد که بر روش های تدریس متمرکز است. کالج بیش از ۱۸۰ برنامه ی تمام وقت را در بیش از ۴۰ منطقه ی مطالعاتی ارائه می دهد.

رشته های پرطرفدار در دانشگاه هامبر

 1. گواهی فارغ التحصیلی در مدیریت تجاری جهانی
 2. گواهی فارغ التحصیلی در اطلاعات فن آوری و راه حل ها
 3. دیپلم پیشرفته در مهندسی تکنولوژی کامپیوتر

 

دانشگاه ترنت

این دانشگاه در سال ۱۹۶۴ تاسیس گردیده است و در رتبه ی نخست فارغ التحصیلی در دانشگاه انتاریو و رتبه ی دوم تحقیقات در دانشگاه های کانادا را کسب نموده است. این دانشگاه با داشتن برترین اساتید دانشگاهی ۱:۱۸، و همچنین به خاطر بورس های تحصیلی و دوسیه های که از سوی دانشگاه مکلین دریافت نموده، در سال ۲۰۱۸ در رتبه اول رده بندی فارغ التحصیلان قرار گرفته است.

 رشته های پر طرفدار در دانشگاه ترنت

 1. کارشناسی ارشد در تحلیل داده های عظیم: مدل سازی کاربردی و روشهای کمی
 2. کارشناسی ارشد در علوم مواد
 3. BSc در سیستم کامپیوتر
, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش