معرفی دانشگاه های کانادا با سایت آکادمیک

دانشگاه های کانادا

معرفی دانشگاه های کانادا با سایت آکادمیک

کانادا یکی از برترین مقاصد برای دانشگاه های آموزشی دنیا است. چرا برای خود نمی سازید؟ بعد از این همه، مدرکی از دانشگاه کانادا درها را باز می کند و ممکن های بی پایان را رها می سازد.

کلاس جهانی آموزشی دانشگاه با سایت آکادمیک

این سورپرایز کننده نیست که بسیاری از دانشجویان بین المللی کانادا را برای تحصیلات دانشگاهی بومی گزینند. کانادا دارای یازده دانشگاه برتر از ۲۵۰ دانشگاه برتر دنیا است. موسسات برتر آموزشی کانادا از دانشگاه های کوچک با محیط آموزشی صمیمی تا دانشگاه های فشرده تحقیقاتی بزرگ با کلاس جهانی معروف قرار دارد.

از این گذشته، دانشکده تدریسی کانادا دیدگاه جهانی را به کلاس می آورد، ۴۰ درصد حداقل یک مدرک بین المللی دارند. فارغ التحصیلان به دلیل تفکرات انتقادی، تحقیق و مهارت های رهبری در طیف گسترده ای از برنامه ها شناخته می شوند.

پرونده دانشگاه در کانادا با سایت آکادمیک

 1. کانادا دارای کیفیت استثنایی و انتخاب است: ۹۶ دانشگاه دولتی کانادا، ۱۵٫۰۰۰ برنامه تحصیلی را ارائه می دهد.
 2. دانشجویان کانادایی در بین کشورهای انگلیسی و فرانسوی زبان در رتبه های برتر قرار دارند.
 3. تحصیلات دانشگاهی از کانادا مقرون به صرفه هستند، متوسط هزینه برای مدرک کارشناسی ۲۵٫۱۸۰ دلار کانادا است.
 4. کانادا دارای سه شهر دانشجویی از بین بیست شهر برتر در دنیا است: مونترال، ونکوور و تورنتو
 5. دانشجویان از سراسر دنیا، کانادا را در رتبه دوم بین کشورهایی که دانشجویان بین المللی را پذیرا است قرار داده اند.

پیشتاز دنیا در تحقیق و نوآوری

به تحقیق علاقه دارید؟ کانادا هم؟ دانشگاه های کانادا تحقیقات را با بالاترین نرخ جهان انجام می دهند. فرهنگ تحقیقاتی پر رونق کانادا از نظر تاثیر در زمینه های پزشکی بالینی، زیست شناسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی، ماهیگیری و جنگلداری، علوم زمین و محیط زیست، اقتصاد و تجارت از میانگین G7 فراتر رفته است.

برای تحقق این موضوع، دانشگاه های کانادایی ۱۳ میلیارد دلار کانادایی در تحقیق و توسعه (R&D) به اجرا در آورده است، که ۴۰ درصد از کل (R&D) کانادا را در سال ۲۰۱۴ تشکیل داده است. بسیاری از آنها به عنوان دستگاه پیشرفت برای نوآوری ها از جمله فناوری صفحه نمایش مسطح، تابلوهای هوشمند، فیلم بلک بری و IMAX  خدمت کرده اند.

برنامه های تدریسی و تحقیقی کانادا، فرصت های یادگیری فناوری برنده و تحقیقات آزمایشگاهی را به دانشجویان ارائه می دهد.

برنامه هایی با امکانات بی پایان

صد دانشگاه دولتی و خصوصی کانادا بیش از ۱۵٫۰۰۰ برنامه در تمامی سطوح ارائه می دهد و تمامی رشته های تحصیلی را پوشش می دهد:

 • برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • طرح های حرفه ای
 • دوره های گواهی و دیپلم
 • برنامه های کوتاه مدت متمرکز بر شغل
 • تحصیلات مشارکتی و کارآموزی

مدارک دانشگاهی در کانادا مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را مهیا می سازد که این مدارک معادل آن دسته از مدارکی که در ایالات متحده و دیگر کشورهای مشترک المنافع هستند مانند استرالیا و انگلستان می باشد.

بیایید و در کانادا بیاموزید (به انگلیسی یا فرانسه). انتخاب با شماست. برخی از دانشگاه ها برنامه هایی را در هر دو زبان رسمی ارائه می دهند. شما همچنین انتخاب می کنید که به صورت آنلاین یا از راه دور بیاموزید.

هزینه های دانشگاه در کانادا با سایت آکادمیک

چه چیزی بهتر از کسب یک مدرک دانشگاهی در یک کشور زیبا است؟ یافتن یک برنامه مشهور که بتوانید آن را استطاعت کنید. بسیاری از دانشگاه های با کیفیت در شهرها و شهرک های کوچک کانادا در جاییکه هزینه های زندگی کمتر است یافته می شود. در بعضی مواقع، شهرهای بزرگ کانادا مقرون به صرفه تر از بسیاری از شهرهای سراسر دنیا است.

می توانید ابزار تحقیقی آکادمیک را امتحان کنید تا برنامه دانشگاهی خود را بیابید و محاسبه کنید که چه مقدار برای شما هزینه خواهد داشت.

شما همچنین می توانید مدارس و شهرهای مختلف را مقایسه کنید. خواهید دید که هزینه ها از شهری به شهر دیگر و استانی به استان دیگر، هم برای هزینه شهریه ها و هم مخارج زندگی متفاوت می باشد. بنابراین، اگر شما در حال بودجه هستید، آکادمیک به شما توصیه می کند که طیف وسیعی از گزینه هایی که دانشگاه ها و جامعه های درست را برای شما بیابد.

برای کسب ایده های هزینه، آکادمیک ابزار تحقیق خود را بر روی شماری از گزینه های مدرک لیسانس در سراسر کانادا آزمایش می کند. آکادمیک متوجه شده است که شهریه می تواند از ۱٫۸۰۰ دلار کانادا در سال تا حدود ۲۰٫۰۰۰ دلار کانادا در سال برای مدرک کارشناسی متغییر باشد. ابزار همچنین هزینه های تخمینی برای کتاب ها و تدارکات خواهد داد.

به همین ترتیب هزینه های اقامتگاه، غذا و حمل و نقل محلی شهر به شهر متغییر است. ابزار جستجوی آکادمیک ایده خوبی را برای هزینه هایی که برای انتخاب مدرسه را می دهد، هرچند آکادمیک متوجه شده است که مخارج زندگی برای یک سال حدود ۱۲٫۰۰۰ دلار کانادا می باشد.

بورس های تحصیلی برای تحصیل در کانادا با سایت آکادمیک

ممکن است شما مشمول دریافت بورس تحصیلی کمک هزینه تحصیلی و ضمانت برای تحصیل در کانادا بشوید. دولت کانادا، استان ها و نواحی و بسیاری از موسسات آموزشی، برای دانشجویان بین المللی بودجه ای را ارائه می دهد.

۷ گام برای تحصیلات شما در تجربه کانادا

 1. برنامه تحصیلی خود را انتخاب کنید و بیابید که چه کسی آن را ارائه می دهد.
 2. بورسیه را بیابید و برای آن درخواست بدهید.
 3. درخواست خود را برای دانشگاه های کانادایی که به آن علاقه دارید ارسال نمایید.
 4. تحصیلات خود را با بودجه کانادا آماده کنید.
 5. مجوز تحصیل خود را بیابید.
 6. زندگی جدید خود در کانادا را برنامه ریزی کنید.
 7. می توانید چک لیست کانادا آکادمیک را پیش از ترک وطن باز بینی کنید.

الزامات پذیرش و اعتبارات

هر دانشگاه در کانادا الزامات پذیرش و انتقال اعتبارات از دیگر موسسات خود را دارد. برای یادگیری در مورد الزامات پذیرش برای برنامه ای که علاقه دارید آن را بدست بیاورید، وب سایت دانشگاهی که تمایل به حضور در آن را دارید را بررسی کنید. مستقیما با دانشگاه تماس بگیرید تا برای اطلاع از اینکه اعتبارهای موجود شما در خصوص آن برنامه قابل استفاده است یا نه. می توانید از ابزار جستجوی دانشکده ها و دانشگاه های آکادمیک برای دریافت اطلاعات تماس استفاده نمایید.

برای تحصیل در دانشگاه کانادایی، باید توانایی های زبان انگلیسی و فرانسه، وابسته به زبانی که برای تحصیلات خود انتخاب نموده اید، ثابت کنید.

 • دانشکده ها و دانشگاه های انگلیسی زبان ممکن است از شما درخواست کنند تا آزمون تافل، آیلتس یا CAEL بنویسید.
 • دانشکده ها و دانشگاه های فرانسوی زبان دانشجویان را به صورت انفرادی می آزمایند. برای یادگیری اینکه دانشکده ها و دانشگاه های دقیق چه چیزهایی لازم دارند، با دفتر ثبت نام در مدرسه ای که تمایل به حضور دارید بررسی کنید.
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش