معرفی دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار Emily Carr University Of Art Design با سایت آکادمیک

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار Emily Carr University Of Art Design

معرفی دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار Emily Carr University Of Art Design با سایت آکادمیک

این دانشگاه در سال ۱۹۲۵ تاسیس گردید، دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار تنها دانشگاه عمومی در بریتیش کلمبیا است که صرفا برای آموزش، یادگیری و تحقیق در هنر طراحی و رسانه اختصاص داده شده است. دانشگاه دانشجویان را در مرکز محیط پرجنب و جوش و میان رشته ای قرار می دهد. تئوری های حیاتی و تمرین های استودیو با اشتغال جوامع، تحقیق و نمایشگاه ارائه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد پویا، گواهی ها و فرصت های یادگیری طول عمر را ادغام می نماید.

دانشگاه امیلی کار به عنوان یکی از پر تحرک ترین دانشگاه از دانشگاه های طراحی و هنر کانادا شناخته شده است که بطور استراتژیک برای توانمندی دانشجویان با یک محیط آموزشی تحول آمیز و یک جنبه ی رقابتی در دانش و اقتصاد خلاق تمرکز دارد. دانشگاه و فارغ التحصیلان به شکل بین المللی شناخته، جایزه سازنده برنده و رهبران فکری با ۹۲ درصد از فارغ التحصیلانی که با بخش های فرهنگی و خلاقانه از سوی فواید حرفه آنان نشر یافته است، چه به عنوان کارآفرین و چه در طیف گسترده ای از صنایع پیشرو یا غیره است.

طرح های برنامه شامل: مدرک کارشناسی در طراحی (BD)، هنرهای زیبا (BFA)، هنرهای تصویری (BMA)، با ۱۱ رشته ی در دسترس-مدرک کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا (MFA)، طراحی (MD) و تصویر دیجیتالی (MDM) ( آخرین مورد به طور مشترک تحویل داده می شود)- و ۱۳ گواهی از سوی تحصیلات متداول ارائه می شود. چهار دانشکده و برنامه مدرک دانشگاه امیلی کار، عمدا طراحی شده اند تا متحرک بودن تمرین و تحقیقات معاصر در هنر، طراحی و رسانه، با برنامه های درسی انعطاف پذیر و بین رشته ای را بازتاب کنند.

محیط دانشگاه یک هدف ساخته شده است، ایالت تاسیسات هنری در خیابان بزرگ شمالی در جاییکه از زمان افتتاح در سال ۲۰۱۷ به یک مکان فرهنگی برای ونکوور تبدیل شده است، با بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ فوت مربع فضا برای دانش آموزان، کلاس های درسی، کارگاه های فنی و گالری ها است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۴۷۶

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۱۰۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۳۱۲

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۴

منبع: دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۴٫۳۱۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۲٫۱۶۷-۱۴٫۳۹۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۶٫۶۰۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۲٫۱۶۷-۱۴٫۳۹۸دلار

منبع: دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار ( براساس دو ترم با ۱۵ اعتبار در هر ترم). هزینه برای برنامه های عمومی در هنر ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. خوابگاه خارج از محیط دانشگاه
  2. دانشگاه امیلی کار هیچ خوابگاهی را در محیط دانشگاه ارائه نمی دهد
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش