معرفی دانشگاه واترلو University Of Waterloo با سایت آکادمیک

دانشگاه واترلو University Of Waterloo

معرفی دانشگاه واترلو University Of Waterloo با سایت آکادمیک

دانشگاه واترلو واقع در قطب مرکز فناوری کانادا، فراتر از کلاس است، تا جایی که تجربه معلم است. دانشگاه واترلو پیشگام نوآوری و کارآفرینی است و از طریق تحقیقات تحول گرا، مشارکت های جهانی و آموزش الهام بخش مشخص شده است.

دانشگاه واترلو دارای برنامه آموزشی مشارکتی رهبری دنیا است که در سال 1957 به عنوان هسته مرکزی با آموزش کار محور شروع به کار نمود. این دانشگاه بیش از 7.100 کارمند فعال دارد و همچنین فرصت فارغ التحصیلی با تجربه کاری دو ساله با حقوق را نیز ارائه می دهد. در سال تحصیلی 2018-2019، دانشجویان مشارکتی دانشگاه واترلو در بیش از 60 کشور بیش از 285.6 میلیون دلار کسب درآمد کرده اند.

دانشگاه واترلو به عنوان دانشگاه نوآوری کانادا، یک تجربه آموزش عالی منحصر به فرد را از طریق موسسات تحقیقاتی کلاس جهانی مهیا می سازد که شامل هوش مصنوعی، بهداشت جمعیت، انرژی، فناوری نانو و آب است. بودجه تحقیقاتی از منابع دولتی و خصوصی 258.3 میلیون دلار در سال های 2018-19 بیان شده است.

دانشگاه واترلو یک دانشگاه و موتور استعدادی است، یکی از برترین اکوسیستم جهانی و یک رهبر در انتقال ایده ها در بخش خصوصی است. این سیاست متعلق به خالق حقوق مالکیت معنوی به اساتید و دانشجویان، این امکان را می دهد تا تحقیقات را با ایجاد شرکتها، صنایع و مشاغل جدید تجاری سازی کنند. بیش از 35 برنامه، سرمایه گذاران کارآفرین را حمایت می کند و گاراژ ولوسیتی واقع در واترلو، تولید کننده ترین ماشین تولیدی تازه به کار در کانادا است.

موفقیت واترلو در تعالی تدریس، تحقیق و بورس تحصیلی واقع شده است، و در هر شش دانشکده آن قرار گرفته که شامل علوم بهداشتی کاربردی، هنر، مهندسی، محیط زیست، ریاضیات و علوم است. فداکاری واترلو به آموزش و پرورش با ابتکارات متمرکز بر عدالت آغاز می شود که درهای آموزش را برای همه دانشجویان باز می کند و در سراسر جهان گسترش می یابد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) 33.100

تمام وقت (کارشناسی ارشد) 4.700

نیمه وقت (کارشناسی) 1.500

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) 1.500

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز 2019)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین 6.128-7.611 دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین 3.504-4.508 دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین 28.744-35.251 دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین 4.008-14.084 دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( 2019-20).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش