معرفی دانشگاه واترلو University Of Waterloo با سایت آکادمیک

دانشگاه واترلو University Of Waterloo

معرفی دانشگاه واترلو University Of Waterloo با سایت آکادمیک

دانشگاه واترلو واقع در قطب مرکز فناوری کانادا، فراتر از کلاس است، تا جایی که تجربه معلم است. دانشگاه واترلو پیشگام نوآوری و کارآفرینی است و از طریق تحقیقات تحول گرا، مشارکت های جهانی و آموزش الهام بخش مشخص شده است.

دانشگاه واترلو دارای برنامه آموزشی مشارکتی رهبری دنیا است که در سال ۱۹۵۷ به عنوان هسته مرکزی با آموزش کار محور شروع به کار نمود. این دانشگاه بیش از ۷٫۱۰۰ کارمند فعال دارد و همچنین فرصت فارغ التحصیلی با تجربه کاری دو ساله با حقوق را نیز ارائه می دهد. در سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۹، دانشجویان مشارکتی دانشگاه واترلو در بیش از ۶۰ کشور بیش از ۲۸۵٫۶ میلیون دلار کسب درآمد کرده اند.

دانشگاه واترلو به عنوان دانشگاه نوآوری کانادا، یک تجربه آموزش عالی منحصر به فرد را از طریق موسسات تحقیقاتی کلاس جهانی مهیا می سازد که شامل هوش مصنوعی، بهداشت جمعیت، انرژی، فناوری نانو و آب است. بودجه تحقیقاتی از منابع دولتی و خصوصی ۲۵۸٫۳ میلیون دلار در سال های ۲۰۱۸-۱۹ بیان شده است.

دانشگاه واترلو یک دانشگاه و موتور استعدادی است، یکی از برترین اکوسیستم جهانی و یک رهبر در انتقال ایده ها در بخش خصوصی است. این سیاست متعلق به خالق حقوق مالکیت معنوی به اساتید و دانشجویان، این امکان را می دهد تا تحقیقات را با ایجاد شرکتها، صنایع و مشاغل جدید تجاری سازی کنند. بیش از ۳۵ برنامه، سرمایه گذاران کارآفرین را حمایت می کند و گاراژ ولوسیتی واقع در واترلو، تولید کننده ترین ماشین تولیدی تازه به کار در کانادا است.

موفقیت واترلو در تعالی تدریس، تحقیق و بورس تحصیلی واقع شده است، و در هر شش دانشکده آن قرار گرفته که شامل علوم بهداشتی کاربردی، هنر، مهندسی، محیط زیست، ریاضیات و علوم است. فداکاری واترلو به آموزش و پرورش با ابتکارات متمرکز بر عدالت آغاز می شود که درهای آموزش را برای همه دانشجویان باز می کند و در سراسر جهان گسترش می یابد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳۳٫۱۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴٫۷۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۵۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۵۰۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۱۲۸-۷٫۶۱۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۳٫۵۰۴-۴٫۵۰۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۸٫۷۴۴-۳۵٫۲۵۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۰۰۸-۱۴٫۰۸۴ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش