معرفی دانشگاه وسترن Western University با سایت آکادمیک

دانشگاه وسترن Western University

معرفی دانشگاه وسترن Western University با سایت آکادمیک

دانشگاه وسترن یکی از دانشگاه های برتر تحقیقاتی کانادا است. در امتداد ساحل رودخانه Thames در شهر پر جنب و جوش لندن، اونتاریو واقع شده است، این دانشگاه با دو ساعت رانندگی از تورنتو، ویندسور، دیترویت و میشیگان واقع شده است.

این دانشگاه در سال ۱۸۷۸ تاسیس شده و یک مرکز پر جنب و جوش برای یادگیری است که در آن دانشجویان از زندگی متنوع دانشگاهی و اجتماعی لذت می برند.

دانشگاه وسترن برنامه کاملی از دوره های کارشناسی، ارشد و حرفه ای را ارائه می دهد. ساختار مدرک قیاسی آن به دانشجویان این امکان را می دهد تا بتوانند در اولین دانشگاه ورودی خود مدرک کارشناسی خود را سفارشی کنند: هنر و علوم انسانی، دانشکده موسیقی دان وینگ، مهندسی، علوم بهداشتی، مطالعات اطلاعاتی و رسانه ای، علوم و علوم اجتماعی. دانشگاه وسترن همچنین برنامه کارشناسی ورودی دوم در زمینه های تجارت، دندانپزشکی، آموزش، حقوق و پزشکی و همچنین مطالعات کارشناسی ارشد و فوق دکترا را ارائه می دهد.

دانشگاه وسترن هشت حوزه از قدرت تحقیق استراتژیک دارد که شامل تصویربرداری، علوم اعصاب/ مغز و ذهن، پایداری محیط زیست و انرژی سبز، مواد و مواد بیولوژیکی، مهندسی باد و کاهش بلایای طبیعی، فلسفه علم، علم و اکتشاف سیاره ای و سلامت اسکلت عضلانی است.

دانشگاه دارای امکانات تحقیقاتی در سطح کلاس جهانی است که شامل موسسه تحقیقاتی مغز و ذهن، موسسه تحقیقاتی باد، موسسه تحقیقاتی رابرتس، موسسه فلسفی روتمن است که همچنان به گسترش همکاری بین محققان، صنعت و جامعه می پردازد. این تلاش های مشترک به دانشگاه وسترن این امکان را می دهد تا رهبران نسل بعدی را پرورش دهند، ضمن اینکه به مسائل مهم و اساسی که روی جمعیت های مختلف جهان تأثیر می گذارد، کمک می کند.

برنامه ها و دوره های منتخب برجسته دانشگاه وسترن به دانشجویان کمک می کند تا تفکرات انتقادی و مهارت های رهبری که شامل ارتباطات، حل مشکل و کار مشترک را یاد بگیرند، مهارت هایی که از سوی کارفرمایان در حال افزایش است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۴٫۰۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶٫۲۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۴۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۵۰۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( شامل دانشکده های وابسته نمی باشد) ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۰۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۶٫۳۶۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۷٫۷۱۹-۳۱٫۰۴۲ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۸٫۲۴۷دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش