معرفی دانشگاه ویلفرد لوریور Wilfrid Laurier University با سایت آکادمیک

دانشگاه ویلفرد لوریور Wilfrid Laurier University

معرفی دانشگاه ویلفرد لوریور Wilfrid Laurier University با سایت آکادمیک

دانشگاه ویلفرد لوریور با پیشینه ای بسیار قدیمی که به عنوان یک حوزه علمیه کوچک لوتر بیش از یک قرن قبل بوده است، این دانشگاه را به یک دانشگاه چند پردیس تبدیل کرده است، یک دانشگاه جامع که برای تعالی دانشگاهی و سطح جهانی خود شناخته شده است.

دانشگاه پردیس هایی در واترلو و برندفورد دارد، که موقعیتشان در کیچنر و تورنتو، یک اداره تحقیقاتی در یلونایف و حضور در میلتون است. اما با وجود رشد آن، لوریور محور پردیس کوچک خود را با رویکرد دانش محور با محوریت جامع همچنان حفظ نموده است.

در دانشگاه لوریور، یادگیری فراتر از کلاس می باشد. ادغامی از برنامه نویسی های نوآورانه و تجربیات مورد استفاده کاربردی به معنای آن است که دانشجویان فارغ التحصیل هم برای آینده آماده هستند هم برای ایجاد تغییرات الهام گرفته اند.

پردیس واترلو لوریور طیف وسیعی از برنامه های مدرک تمام وقت و نیمه وقت در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد را از طریق هفت دانشکده ارائه می دهد که شامل هنر، موسیقی، علوم، آموزش، کار اجتماعی، مطالعات تکمیلی و فوق و دانشکده اقتصاد و بازرگانی لازاریدیس است. برنامه ها همچنین از طریق دانشکده/کالج دانشگاه مارتین لوتر و دانشکده/کالج امور بین الملل بالسیلی ارائه می گردد.

دانشگاه لوریور در نزدیکی پردیس برندفورد، برنامه نویسی های نوآورانه در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق دانشکده ها/کالج های علوم انسانی، علوم اجتماعی و هنرهای آزاد را ارائه می دهد. این پردیس همچنین دارای برنامه های در کار اجتماعی و مدیریت فناوری تجاری دارد و چندین برنامه و گواهی در مشارکت با دانشکده/کالج کانستوگا ارائه می دهد.

نقاط قوت تحقیقات دانشگاه لوریور به موضوعات اخیر با اهمیت اجتماعی، که شامل محیط زیست، حکومت و سیاست، بهداشت و رفاه، فرهنگ و جامعه، اقتصاد، بازار و مدیریت است می پردازد. اعضاء هئیت علمی جایزه بزرگ تحقیقاتی را کسب نموده و بسیاری از جایگاه های مهم از جمله کرسی تحقیقاتی کانادا و انجمن جامعه سلطنتی کانادا را حفظ نموده است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۵٫۶۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۱۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۳٫۳۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۱۰۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۶۶۳-۷٫۰۸۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۵۳۶-۴٫۵۴۳ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۵٫۳۲۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۰٫۹۶۲-۲۲٫۹۸۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش