معرفی دانشگاه ویندسور University Of Windsor با سایت آکادمیک

دانشگاه ویندسور University Of Windsor

معرفی دانشگاه ویندسور University Of Windsor با سایت آکادمیک

دانشگاه ویندسور یک دانشگاه جامع دانشجو محور با ۱۶٫۰۰۰ دانشجو ثبت نامی در طیف وسیعی از دانشکده ها شامل مهندسی، حقوق، پرستاری، آموزشی، تجارت، جنبش شناسی انسانی، علوم، مطالعات تکمیلی و هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی است.

ما روابط دانشجویی قوی، استعدادیابی برنده جوایز هیات علمی و کارمندان نوآور داریم. دانشگاه ویندسور با کلاس های کوچک مقایسه ای و طیف جامعی از خدمات دانشجویی، کلوپ ها و انجمن ها، محیط آموزشی دوستانه و حمایتی را برای دانشجویان فراهم می آورد.

برنامه استراتژیک دانشگاه ویندسور دارای پنج اولویت است که مستقیما بر روی دانشجویان تاثیر می گذارد از جمله فراهم آوردن یک تجربه فارغ التحصیلی استثنایی، تقویت تحقیق و آموزش تکمیلی، استخدام و حفظ بهترین دانشکده و کارمند، تعامل و ساخت جامعه از طریق مشارکت و ارتقاء تعامل بین المللی است.

دانشگاه همچنین اخیرا بسیاری از فضاهای جدید آموزشی هنر را افتتاح کرده که شامل دانشکده هنرهای خلاق، ادامه تحصیل و دانشکده کار اجتماعی است که در پردیس مرکز شهر واقع شده است. مرکز تحقیقات اسکس (CORe) دارای فضایی برای همکاری مشترک در چنین زمینه هایی به عنوان شیمی مواد عالی، تحقیقات سرطان و طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته ای است.

هم اکنون کار در مرکز تفریحی ورزشی و تفریحی لنسر در حال انجام است و بازسازی های اساسی در ساختمان حقوقی ران دبلیو ایانی (Ron W lanni) پیش بینی شده است.

دانشگاه مشرف به رودخانه دیترویت در یکی از زیباترین آبشارهای کانادا است و چند دقیقه با شلوغ ترین گذرگاه مرزی بین المللی شمال آمریکا فاصله دارد. این موقعیت با تقویت دانشگاه ویندسور به عنوان یک موسسه بین المللی با محوریت چند رشته ای صحبت می کند که بطور فعال باعث می شود تا تنوع گسترده ای از دانشجویان، اساتید و کارمندان بتوانند از طریق آموزش، بورس تحصیلی، تحقیق و تعامل دنیای بهتری بسازند.

 ثبت نام دانشجو با آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۰٫۶۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴٫۱۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۷۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۸۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۸۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۷٫۱۷۹ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۴٫۴۱۰-۲۴٫۶۸۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۲۲٫۶۵۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش