معرفی دانشگاه وینیپگ The University Of Winnipeg با سایت آکادمیک

دانشگاه وینیپگ The University Of Winnipeg

معرفی دانشگاه وینیپگ The University Of Winnipeg با سایت آکادمیک

دانشگاه وینیپگ یکی از پردیس های حومه شهر بزرگ مانیتوبا است. دانشگاه وینیپگ یک موسسه دانشجو محور است که با تعالی دانشگاهی، بورسیه تحصیلی بومی، اندازه کلاس های کوچک، تنوع پردیس و تعهد به پایداری از جمله عنوان خدمت به پایدارترین وعده های غذایی دانشگاه در آمریکای شمالی مورد استقبال قرار گرفته است. این دانشگاه آموزش های شغل محور در شیوه های کاربردی قوی دانشگاهی ارائه می دهد. دانشگاه وینیپگ تقسیم دانش و درک در خصوص فرهنگ افراد نابغه با معرفی دوره های لازم نوابغ ICR برای تمامی دانشجویان را در آغوش می گیرد.

دانشگاه به دانشجویان کارشناسی ارشد تجربیات دانشگاهی خوب ارائه می دهد که به آنها یک مزیت رقابتی مشخص به لطف فرصت های فوق العاده برای شرکت در تحقیقات و بورس تحصیلی در کنار دانشکده مشهور بین المللی در طیف گسترده ای از مباحث و رشته ها است. دانشجویان کارشناسی ارشد از آموزش های با کیفیت و فرصت های پیشرفته برای شامل شدن در تحقیق نوآوری بهره می برند.

دانشگاه وینیپگ خود را به عنوان تحقیق نوآوری از طریق برخی از برنامه های پیشرفته کارشناسی مانند کارشناسی مدیریت با تخصص در تکنولوژی، نوآوری و عملکرد (MiM)، و کارشناسی هنر در عدالت جرم متمایز می شود. این دانشگاه یکی از تنها ۲۶ دانشگاه جهانی است که به لطف کمک مالی از بنیاد مک آرتور، کارشناسی ارشد شناخته شده بین المللی را در زمینه توسعه در توسعه محلی ارائه می دهد.

دانشگاه برنامه های کارشناسی ارشد الحاقی با دانشگاه مانیتوبا ارائه می دهد، برخی از برنامه های آموزشی با دانشکده ریور رد و توسعه بین المللی و برنامه های حل و فصل درگیری از طریق کالج وابسته مینو سایمون است. دانشگاه وینیپگ در ارائه طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی یکپارچه برای دانشجویان تمرکز دارد. تقریبا ۶۰ درصد از دانشجویان آن در آنها پیش از فارغ التحصیلی مشارکت دارد، برای مثال از طریق برنامه مطالعات کار متمایز درون شهری، که از سوی RBC و شهر وینیپگ تامین می شود.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۷٫۵۴۲

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۱۴۵

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۹۴۵

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۱۰۷

منبع: دانشگاه وینیپگ ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳٫۸۱۰-۴٫۳۸۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۶٫۸۰۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۴٫۲۲۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۴٫۰۰۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط داخل و خارج دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش