معرفی دانشگاه ویکتوریا University Of Victoria با سایت آکادمیک

دانشگاه ویکتوریا University Of Victoria

معرفی دانشگاه ویکتوریا University Of Victoria با سایت آکادمیک

در دانشگاه ویکتوریا دانشجویان و دانشکده از لبه های دانشکده ویکتوریا (UVic)، بهره می برد- ادغام قدرتمند یادگیری پویا، تاثیر حیاتی در تحقیقات و فوق العاده ترین محیط دانشگاهی کانادا برای کشف و نوآوری که در هیچ کجای دیگر یافت نمی شود.

UVic، یکی از دانشگاه های رهبری تحقیقات متمرکز است که تغییرات زندگی، تجربیات آموزشی دستی در سواحل دیدنی بریتیش کلمبیا را ارائه می دهد. UVic، کارمندان و دانشجویان، تفاوت های فاحشی را در موضوعات ایجاد می نمایند که برای مردم، مکان ها و سیاره مهم می باشد.

UVic، همواره دانشگاه برتر آمریکای شمالی برای چاپ تحقیق براساس همکاری بین المللی است. مشارکت ما، مشارکت بومی و جهانی، نقش مهمی را در ایجاد تاثیرات حیاتی، از پیشرفت های علمی و تجاری گرفته تا دستاوردهای فرهنگی و خلاقانه، ایفا می نماید. با یکی از بزرگترین برنامه های آموزشی مشترک کانادا، دانشجویان UVic، فرصت های خارق العاده ای دارد درحالیکه برای انجام مشاغل در رشته ای خود آماده می شوند، از آنچه در کلاس درس یاد می گیرند در جوامع مختلف دنیا استفاده می کنند.

دانشکده UVic و دانشجویان فارغ التحصیل متداولا جوایز برتر ملی و بین المللی را برای تدریس و تحقیق خود کسب می نمایند. UVic، همچنین برخی از رهبران برتر دانشجویی کانادا را جذب می نماید و نخستین دانشگاه در کانادا بود که سه دانشجو را به عنوان ۳Mکمک های دانشجویان ملی کانادا در یکسال انتخاب نموده است. برنامه ورزشی دو میدانی Vikes دانشکده UVic، یکی از بهترین ها در کشور است که با رکورد ۸۰ بازی قهرمانی ملی است.

UVic، به موفقیت دانشجویان بومی متعهد است، این دانشگاه مطالعاتی را در زبان بومی، فرهنگ، حقوق، ملیت و توسعه اقتصادی ارائه می دهد. در سال ۲۰۱۸، UVic نخستین برنامه مدرک حقوق بومی دنیا را راه اندازی نمود.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۴٫۶۳۱

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۲٫۸۹۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۴٫۳۷۸

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۲۳۴

منبع: دانشگاه ویکتوریا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۶۹۶ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۵٫۹۱۶ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۹٫۵۳۶-۲۴٫۹۲۶ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۷٫۴۶۲ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش