معرفی دانشگاه ویکتوریا Victoria University با سایت آکادمیک

دانشگاه ویکتوریا Victoria University

معرفی دانشگاه ویکتوریا Victoria University با سایت آکادمیک

دانشگاه ویکتوریا واقع در مرکز تورنتو است و با دانشگاه تورنتو ادغام شده است، دانشگاه ویکتوریا عضویت در جامعه را برای پیشرفت فکری و تعهد اجتماعی ارائه می دهد. پیوندهای بین المللی، موسسات تحقیقاتی، کنفرانس ها، برنامه های منحصر به فرد سال اول و برنامه های بورس های سخاوتمند، همراه با فرصت های کاری و داوطلبانه، دانشگاه ویکتوریا را به یک تجربه غنی برای دانشجویان با همه زمینه ها تبدیل کرده است.

دانشگاه شامل دانشکده امانوئل است که مطالعات کلامی سطح فارغ التحصیلی را ارائه می دهد، و به دانشجویان این امکان را می دهد تا در زمان تحصیل در کنار افراد با دیگر آئین ایمان خود را ریشه یابی کنند، این دانشگاه همچنین عضو دانشکده الهیات تورنتو است، دانشکده ویکتوریا و یکی از هفت دانشکده کارشناسی در دانشکده هنر و علوم در دانشگاه تورنتو است.

دانشکده ویکتوریا برنامه های کارشناسی مطالعات رونسانس، ادبیات و نظریه انتقادی، آموزش و جامعه، بیان خلاق و جامعه، علوم و جامعه، مطالعات نشانه شناسی و ارتباطات و فرهنگ مادی را ارائه می دهد.

ویک One، یک برنامه متمایز برای دانشجویان سال اول، در سمینارهای کوچک از رویکرد چند رشته ای برای یادگیری استفاده می کند و در هشت رشته تحصیلی از جمله علوم انسانی، علوم اجتماعی، هنر، علوم زندگی، علوم فیزیکی و ریاضیات، آموزشی و فلسفه تمرکز دارد.

فارغ التحصیلان دانشگاه ویکتوریا دسترسی کامل به دوره ها و برنامه های ارائه شده از سوی دانشگاه دانشکده هنر و علوم تورنتو را دارد.

دانشکده امانوئل تحقیقات در خصوص موضوعات مرتبط با الهیات، وزارتخانه، مراقبت معنوی و موسیقی ترسناک را اجرا می سازد و دانشجویان را برای رهبری در جوامع مذهبی، سایت های مراقبت معنوی یا جایگاه های خدماتی آماده می سازد. در دانشکده ویکتوریا که اکثر تحقیقات از سوی اساتید دانشگاه تورنتو منصوب می شود، ارائه های سال اول مهارت های تحقیق دانشجویان را از طریق تجربیات کلاس کوچک توسعه می دهد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۲۱۷

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۲۹۴

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱

منبع: دانشگاه ویکتوریا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۱۰۰-۱۱٫۴۲۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۱۰٫۳۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳۵٫۸۹۰-۵۵٫۱۱۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۳۷٫۷۰۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه (در دانشگاه تورنتو)
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش