معرفی دانشگاه کارلتون Carleton University با سایت آکادمیک

دانشگاه کارلتون Carleton University

معرفی دانشگاه کارلتون Carleton University با سایت آکادمیک

دانشگاه کارلتون یک موسسه پویا و تحقیقاتی است که متعهد به ارائه تجربه یادگیری برجسته و نتایج عالی شغلی دانشجویان است. دانشگاه کارلتون به بیش از ۳۱٫۰۰۰ دانشجوی تمام وقت و پاره وقت از سراسر کانادا و بیش از ۱۵۰ کشور از سراسر دنیا افزایش یافته است.

دانشگاه کارلتون واقع شده در اوتاوا در سرزمین سنتی الگونون (Algonquin) ، با رودخانه درخشان رودو (Rideau River)و کانال تاریخی ریدیو(Rideau Canal)، با میراث جهانی یونسکو هم مرز است. پردیس از سالن پارلمان، مراکز فناوری اطلاعات و تمرکز باورنکردنی سازمانهای ملی و بین المللی فاصله نزدیکی دارد. پردیس زیبای کارلتون به عنوان در دسترس ترین دانشگاه در کانادا در نظر گرفته می شود.

برنامه های خلاقانه کارشناسی و کارشناسی ارشد در مناطق متنوع با روابط عمومی، معماری، ریاضیات و علوم، روزنامه نگاری، هنر و علوم اجتماعی، مهندسی، تجارت، تکنولوژی پیشرفته و طراحی صنعتی ارائه می گردد. دانشگاه کارلتون طیف وسیعی از فرصت های متنوع برای عبور از رشته ها، مرزهای بین المللی گسترده دارد و چشم اندازهای جدید را کشف می نماید. مکان های همکاری در هر موضوعی در هنر، علوم اجتماعی، مهندسی و برنامه های تجاری در دسترس هستند. برنامه های پشتیبانی گسترده به دانشجویان در موفقیت کمک می نماید که شامل حمایت شبانه روزی از دانشجویان معلول است. محققان مشهور دنیا و برنامه های خلاقانه که بر روی آموزش های تجربی تاکید دارد، به دانشجویان فرصت های با ارزشی برای تحقیقات دستی، مسافرت و غنی سازی تجربیات در پایتخت کانادا و سراسر دنیا ارائه می دهد. شراکت با سازمان ها و موسسات اصلی (هم ملی و بین المللی) فرصت های تحقیقاتی در دانشگاه را توسعه می دهند. بودجه تحقیقاتی در سال ۲۰۱۹ (با افزایش ۲۹ درصدی) نسبت به سایر دانشگاه های جامع و پزشکی کشور به شدت افزایش یافته است.

نقاط قوت تحقیقاتی دانشگاه شامل فضای هوا، وسایل نقلیه خود مختار، پایداری و محیط زیست، علم و سیاست بزرگ داده ها، فیزیک، بهداشت و سیاست بهداشت، امنیت سایبری، مهندسی زیست پزشکی، مطالعات بومی و امور جهانی است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۲٫۰۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۳٫۶۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۵٫۶۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۵۹۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۰۶۷-۹٫۶۱۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۹۵۲-۶٫۵۱۴ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۵٫۵۰۳-۳۳٫۷۵۷ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۳٫۰۶۰-۱۵٫۸۰۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش