معرفی دانشگاه کالگری University Of Calgary با سایت آکادمیک

دانشگاه کالگری University Of Calgary

معرفی دانشگاه کالگری University Of Calgary با سایت آکادمیک

دانشگاه کالگری یک دانشگاه تحقیقاتی جامع با چهار محیط دانشگاهی در سراسر کالگری، ناحیه آلبرتا و پنج منطقه در دوحه قطر دارد. دانشگاه کالگری حدود ۳۳٫۰۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های مدرک حرفه ای ثبت نام کرده است. دو سوم از ۱۸۵٫۰۰۰ فارغ التحصیلان دانشگاه ها در مناطق کالگری مشغول به کار یا ساکن شده اند.

در سال ۲۰۱۹، دانشگاه کالگری در جایگاه نخست از بین ۲۰۰ دانشگاه دنیا قرار گرفت (ARWU و CWUR) و رتبه نخست کانادا و رتبه ۲۵ در دنیا را دریافت نموده است.

دانشگاه کالگری ۱۴ دانشکده دارد که بیش از ۲۵۰ برنامه آموزشی را ارائه می دهند. علاوه بر دانشکده های هنر، علوم، علم حرکات بدن، و مطالعات کارشناسی، مدارس حرفه ای شامل مدرسه تجاری هاسکاین، مدرسه مهندسی شالیچ، مدرسه پرستاری کاممینگ، دانشکده حقوق، مدرسه معماری، برنامه ریزی و منظره، مدرسه آموزش و پرورش، دانشکده کار اجتماعی، دانشکده پرستاری و دانشکده دامپزشکی است.

دانشگاه کالگری برنامه های چند آموزشی همچون مطالعات بین المللی، داوطلبانه، کار و برنامه تحقیقی که محتوای جهانی را ارائه می دهد، در حالیکه تنوع و تعالی آموزش را ترویج می دهد. سوابق خلاقانه برنامه آموزشی، فعالیت های جامعه، رهبری و فعالیت های داوطلبانه دانشجویان در خارج از کلاس را به رسمیت می شناسد.

دانشگاه در شش زمینه تحقیق با اولویت جهانی، دارای تخصص گسترده تحقیقاتی است: نوآوری انرژی برای امروز و فردا، پویایی انسانی در دنیای متغییر، راه حل های مهندسی برای سلامت، تکنولوژی جدید زمین-فضا ، عفونت، التهاب و بیماری های مزمن، سلامت مغز و روان. دانشگاه کالگری همچنان دو منطقه تحقیقاتی متقاطع تازه به وجود آمده را پشتیبانی می کند: سلامتی کودک و بهداشت و یک سلامتی. این دانشگاه دارای ۷۹ کرسی تحقیقاتی در کانادا و بیش از ۵۰ پژوهشگاه و مرکز تحقیقاتی است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۲۶٫۱۸۲

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶٫۳۵۹

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۲۶۱

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)۴۳۴

منبع: دانشگاه کالگری ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۳۸۶ دلار

هزینه کارشناسی ارشد بین ۵٫۵۹۴-۷٫۱۴۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۸٫۳۳۸ دلار

هزینه کارشناسی ارشد بین ۱۲٫۶۹۶-۱۶٫۲۲۶دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش