معرفی دانشگاه کبک در اوتاوایس University Of Quebec In Outaouais با سایت آکادمیک

دانشگاه کبک در اوتاوایس University Of Quebec In Outaouais

معرفی دانشگاه کبک در اوتاوایس University Of Quebec In Outaouais با سایت آکادمیک

دانشگاه کبک در اوتاوایس (UQO)، برای بعد انسانی خود که یادگیری و بازتاب را تسهیل می کند، شناخته شده است. دسترسی عالی به آموزش کارمندان، نظارت عالی و ارتباط بی نظیر بین دانشجویان و اساتید را ممکن می سازد.

این دانشگاه در گاتینیوا، چهارمین شهر بزرگ کبک و در نزدیکی بسیار به پایتخت کانادا تاسیس شده است، پردیس اصلی این دانشگاه این مزیت را دارد که در مناطق مرزی در جاییکه دو زبان رسمی کشور با یکدیگر ملاقات می کند واقع شده و همچنین دو فرهنگ غنی، در آن جریان دارد. دانشگاه همچنین فعالیت های آموزشی در سنت جرمی و سنت تریس، واقع در مرکز منطقه لارنتیدز برگزار می نماید.

دانشگاه UQO، برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای بیش از ۷۲۵۰ دانشجو در رشته های زیر ارائه داده است: مدیریت، هنر و میراث، آموزش، مهندسی، علوم کامپیوتر، آموزش روانی، روانشناسی، ارتباطات صنعتی و منابع انسانی، علوم حسابداری، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، پرستاری، مترجمی و مکاتبات و همچنین کارهای اجتماعی. دانشگاه UQO، تنها دانشگاه کبک است که مدارک لیسانس به زبان فرانسه در روابط صنعتی و منابع انسانی (مسیر مشترک)، برنامه های کارشناسی در موزه شناسی و اثار باستانی و همچنین در طنز و دکترای علوم و مسایل اجتماعی کاربردی را ارائه می دهد.

با سپاس از گروه های تحقیقاتی بیشمار، دانشگاه UQO، به توسعه علم کمک می کند، به ویژه از طریق ده کرسی تحقیقاتی و موسسات خود برای علوم جنگل معتدل (ISFORT)، واقع در ریپتون که اولین موسسه در کانادا است که به مطالعه پوسیدگی معتدل جنگل اختصاص داده است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۵۵۹

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۷۸۷

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۹۸۶

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۶۴۲

منبع: اداره مشترک بین دانشگاهی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۴۲۱-۱۹٫۴۵۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۵٫۶۳۷-۱۷٫۴۲۱دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه ( فقط گاتنیوا)
  2. در خارج دانشگاه ( گاتینوا و سنت جرمی)
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش