معرفی دانشگاه کبک در چیکوتیمی University Of Qebec To Chicoutimi با سایت آکادمیک

دانشگاه کبک در چیکوتیمی University Of Qebec To Chicoutimi

معرفی دانشگاه کبک در چیکوتیمی University Of Qebec To Chicoutimi با سایت آکادمیک

دانشگاه کبک در چیکوتیمی (UQAC)، در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده و بخشی از بزرگترین شبکه دانشگاهی کانادا است، که بخشی از دانشگاه کبک است. این دانشگاه در مرکز ساگوانی-لک سنت جین (Saguenay-lac-Saint- Jean)، یک منطقه فرانسوی زبان که برای زیبایی های فجوردش شناخته شده است و دارای چهار مرکز تحصیلاتی دانشگاهی و یک دانشکده دیجیتالی است. دانشگاه UQAC، با تکیه بر موفقیت ۵۴٫۰۰۰ دانشجو فارغ التحصیل، هر ساله پذیرای ۶٫۵۰۰ دانشجو است که بیش از ۱۰۰۰ نفر از آنان از ۵۰ کشور از سراسر دنیا هستند.

دانشگاه UQAC، برای روابط نزدیک که بین دانشجویان و اساتید خود موجود است، شهرت دارد، این دانشگاه تجربه منحصر به فرد و بیش از ۱۸۰ برنامه تحصیلی را ارائه می دهد. از طریق بخش های خود، مرکز آموزشی مداوم، نخستین مرکز ملی نیکانیتی و دانشکده زبان فرانسه و فرهنگ کبک، آموزش های اقتباسی را نیز انجام می دهد که در دانشگاه های خارجی و همچنین در خارج از کشور مستقر می کند.

دانشگاه UQAC، به لطف تخصص اساتید تحقیقاتی، تعالی دانشجویان و نوآوری های خود که هم در زمینه تدریس و تحقیق نشان داده می شود، در سراسر دنیا متمایز شده است. این دانشگاه به ویژه از طریق طنزهای تفریحی خود، به پیشرفت تحقیق و آفرینش و تاثیرگذاری در جامعه خود کمک می کند. دانشگاه UQAC، در یک جامعه ئ مشتاق دانش خلاقیت و نوآوری است، این دانشگاه بیش از هر زمان دیگر یک ابزار اساسی برای انتقال و انتشار دانش در سطح ناحیه ای، ملی و بین المللی است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۴۹۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۲۱۵

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۳۸۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۳۵۲

منبع: اداره مشترک بین دانشگاهی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۴۲۱-۱۹٫۴۵۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۵٫۶۳۷-۱۷٫۴۲۱دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش