معرفی دانشگاه کبک University Of Quebec با سایت آکادمیک

دانشگاه کبک University Of Quebec

معرفی دانشگاه کبک University Of Quebec با سایت آکادمیک

دانشگاه کبک از سوی دولت کبک در سال ۱۹۶۸ ایجاد شده است، شبکه دانشگاه کبک شامل ده موسسه است که ماموریت آن ایجاد دسترسی به آموزش دانشگاهی و نشر آن از طریق تحقیقات در توسعه ویژه کبک و مناطق آن است.

تقریبا ۱۰۲٫۰۰۰ دانشجو در بیش از ۱٫۳۰۰ برنامه که از سوی موسسات موجود در شبکه ارائه می شوند مشارکت کرده اند از جمله: دانشگاه کبک در مونترال (UQAM)، دانشگاه کبک در ترویس ریور (UQTR)، دانشگاه کبک در چیکوتیمی (UQAC)، دانشگاه کبک در ریموسکی (UQAR)، دانشگاه کبک در اوتاویس  (UQO)، دانشگاه کبک در آبی تیبی تمیس کامینگو (UQAT)، موسسه ملی علوم تحقیقاتی (INRS)، دانشکده ملی مدیریت عمومی (ENAP)، دانشکده فناوری برتر (ETS)، و دانشگاه از راه دور (TELUQ U). از زمان تاسیس، دانشگاه کبک بیش از ۷۰۰٫۰۰۰ دیپلم دریافت نموده است.

۷٫۲۰۰ استاد و مدرس و بیش از ۴٫۲۰۰ کارمند دائم مسئولیت تدریس دانشگاهی و تحقیقی در موضوعات پایه روزانه در سراسر ۵۰ شهر و شهرداری در کبک برعهده دارند. در بین سال های تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۸، بورس های تحقیقاتی از سوی موسسات دانشگاهی کبک به مبلغ ۲۱۸ میلیون دلار کسب می شد. این دانشگاه ها حدود ۵۰۰ گروه تحقیقاتی و آزمایشگاه دارند که شامل ۱۰۰ کرسی تحقیقاتی است. تمامی اساتید محقق انبوهی از تحقیقات تخصصی حیاتی در خصوص اهمیت استراتژیکی که شامل توسعه منطقه ای، آب، جنگلداری، انرژی و بهداشت است را بیان می کنند.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش